19.12.2020 11:07
for all
78 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Шепітко Олександр

Лист Св. Миколаю

Лист Св. Миколаю

Любий Святий Миколаю!

Пише тобі дівчинка Іринка. Ти не зважай, що в моїх косах подекуди проглядають сріблясті нитки, і що зовні я схожа на дорослу тітку - в душі я й досі непосидюче та допитливе дівча, яке важко назвати слухняним.

Так, я раніше не писала тобі, бо в дитинстві взагалі не знала, що ти існуєш. Зате коли подорослішала й стала працювати в дитячому садочку, через мої (зауваж!) руки пройшло багато листів на твою адресу. Дитяча віра у твоє існування, схоже, передалася й мені. Тому зараз і пишу ось це.

Любий Миколаю!

Хотілося б попросити в тебе і здоров’я, і грошей, і ще багато всього, але я не завжди була чемною (хоч і намагалася, їй бо!), тому залишу це для інших. Для себе наразі прошу одного: втихомир нарешті оцих милих самовпевнених нахаб, з якими я забула про спокій та відпочинок, які тільки те й роблять, що жеруть, гадять, розкидають все, що трапиться їм на очі, вранці гризуть мої вуха, а вдень сплять, наче немовлята.

Так, я їх дуже люблю, тому й терплю оце все. Але ж будь-якому терпінню коли-небудь настає кінець. Я не хочу їх виганяти, чи завдавати їм якоїсь іншої шкоди. Тому прошу тебе, Святий Миколаю, як справжнього чарівника - допоможи знайти роботу, щоб я мала відпочинок від цих бешкетників. Нехай краще вони зустрічають мене вдома і я радітиму їхньому товариству, як хочу зараз порадіти товариству чужих дітей. Бо, сподіваюся, що ти зрозумів - я няня, з великим досвідом роботи. Роздивлятимуся будь-які пропозиції, але покладаюся на твій вибір - ти ж цієї ночі відвідаєш багатьох дітей, тож порадь, до кого варто йти (і не задарма, звичайно!).

Заздалегідь дякую!

П.С. Фото нахаб додаю))

П.П.С. Попрошу ще для своєї доньки, тому як не впевнена, що вона писатиме тобі: подаруй їх безмежного терпіння, бо її вихованці - теж чотирилапі, загалом чемні та виховані собаки, - інколи можуть втнути таке, що ніякий самоконтроль не допоможе.

Це я натякаю на останню їхню витівку з курячими яйцями (60 шт.), котрі донька поклала на полицю (високо!), пішла на роботу, а вихованці зуміли ті яйця скинути на підлогу (залишилося цілими 15 шт.). Я в слухавці потім чула, як вона плакала, відмиваючи собак та кімнати - чотирилапі об’їлися сирих яєць і обісрали (вибач!) все і вся. Тож не поскупися для моєї доньки - вона, повір, слухняна дівчинка.

Ще раз щиро дякую.

Твоя шанувальниця, Іринка!м. Дніпро, 18 грудня 2020 року

Публікації: Шепітко Олександр

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 19.12.2020 22:39  © ... => Каранда Галина 

Поросята, то мрія)) але й без них весело))
дякую 

 19.12.2020 22:04  Каранда Га... => © 

а ви ще хатніх поросяток заведіть!)))

буде ще веселіше!)))

смішно)