23.08.2021 15:16
for all
34 views
    
rating - | no usr.
 © Світлана Нестерівська

Не мої зірки

У мене вдома немає телевізора. Спочатку - через рекламу, яку мені нав`язували. Потім - через тематику: вбивства, магія... Потім - через новини: навіщо мені знати про таку кількість негативу, про події на росії та що вони про нас говорять?! Мені байдуже. 

Через мову - вона не була українською. А якась, якої я не розуміла.

І через зірок? Хто ці зірки? Чиї вони? Хто їх так називає? Бо точно не я. Вони - не мої зірки, бо не несуть назагал мої цінності та переконання, не розмовляють українською мовою, не вірять в Бога.

Які вони зірки?

Самоназвані.

Та самопереконані.

У моєму списку їх лише декілька.

І ви, зокрема, в ньому, якщо:

- розмовляєте українською завжди і всюди( особливо у сфері вашої діяльності)

- знаєте про російсько- українську війну та окупований Крим і відкрито про це говорите

- росія та росіяни для вас - мертві до встановлення справедливості

- підтримуєте Українську Армію

- любите все українське і живете цим

- є практикуючим християнином

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 23.08.2021 17:44  Борис Кост... => © 

Те, про що Ви тут написали, зветься просто: "СВІДОМИЙ УКРАЇНЕЦЬ". Реальність України така, що НЕСВІДОМІ - хохли - складають на усіх виборах більшість. І поки ТАК - добра чекати наївно!

А телебачення, воно ОЛІГАРХІЧНЕ. А хто ті олігархи? Та українофоби! Є один СВІДОМИЙ олігарх - Петро Порошенко. Але його ЗМІ поки слабенькі та невпливові. Таким чином, вихід - в Інтернеті. Але тут теж проблема: для мільйонів українців Мережа - розкіш. Ну, ото і маємо на посаді Головнокомандувача та Президента - клоуна-кривляку з носом у кокаїні! Знадобляться довгі роки, аби на авансцену вийшли нинішні діти, котрі без Мережі вже не можуть жити. Але чи є ці роки чекання в України? Питання...