10.10.2021 02:45
for all
36 views
    
rating - | no usr.
 © Світлана Нестерівська

Свідчення

Я постійно зустрічаю на дорозі свого життя розставлені Ним Знаки: у зустрічах, у снах, у людях. І на ніби- то вибраній мною стежині читаю Його План.

Скільки себе пам`ятаю, була щасливою.Навіть у нещастях та випробуваннях.

Але сьогодні я свідчитиму про любов. Ту, що колись була коханням. В яку ніхто сьогодні не вірить, бо я... не розказую.

Вона виросла через підліткове закохання в людину з іншого світу. Пройшла розлуки, зради, самопожертви та відмови, але так і залишилася вічною.

" Тут ТАК не кохають."

Не говори дурниць. Я ж люблю. Досі.Назавжди.


Я довго не могла розгадати сенсу цієї не то любові, не то залежності: незважаючи на всі зради, на твої гріхи, починаючи від азартних ігор, забороненої літератури, татуювань, закінчуючи співжиттям не у шлюбі з різними жінками, я любила тебе. Але не того, якого знала та бачила, про якого говорили інші. Я любила того, яким, я знала, ти можеш бути. Навіть коли згадував про мене у найнесподіваніші моменти, забував мене на довгі роки, був щасливим у своїх виборах та нещасним у падіннях, я ЛЮБИЛА ( І ЛЮБЛЮ) ТЕБЕ І ЗАВЖДИ ПАМ`ЯТАЮ ПРО ТВОЄ ІСНУВАННЯ.

ЧОМУ???

Напевно, давно варто було б забути. У моєму житті тисячі знайомств. А з тобою мене нічого не пов`язує: різні мови, смаки, уподобання, релігійні та політичні погляди.

ЦІЄЮ ЛЮБОВ`Ю ГОСПОДЬ ПОКАЗУЄ МЕНІ СВОЮ ВІЧНУ ЛЮБОВ ДО МЕНЕ, до кожного з нас.

Ми грішимо - ВІН ЛЮБИТЬ.

Ми забуваємо про Нього - ВІН ЛЮБИТЬ.

Ми стаємо несхожими на Його дітей - ВІН ЛЮБИТЬ.

Ми щасливі у гріхах - ВІН ЛЮБИТЬ і чекає нашого навернення.

Ми страждаємо - ВІН ЛЮБИТЬ і хоче допомогти.

Господь бачить у кожному з нас не тих, на кого ми перетворились у добровільному гріхопадінні, - а кращу версію кожного з нас, задуману Ним Самим при творенні.

Бог любить нас і стежить за нашим життям, навіть тоді, коли ми про Нього забули. Навіть коли не плануємо повернутися, Він чекає. І чекатиме. До останнього нашого подиху.

І ця зустріч відбудеться за нашої добровільної згоди.

Не з примусу.

А з ЛЮБОВІ.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись