29.11.2021 02:02
for all
36 views
    
rating - | no usr.
 © Світлана Нестерівська

Я ніколи не...

Я ніколи не говорю з людьми про інших людей. Це невигідно. Принаймні для трьох: для мене, для людини, з якою розмовляю, і для того, про кого розмовляю.

Я не цікавлюся ніким через третіх людей. І взагалі, я цікавлюся лише собою: стати кращою, ніж вчора.

Якщо я зауважую, що хтось намагається мене образити чи заздрить, чи якось по-іншому намагається відправити своє внутрішнє наповнення у мій бік, я, звісно, не приймаю цього: це ж її, а не моє наповнення. Просто подумки побажаю їй щастя. І віддам усе Богові, бо хто я така, щоб осуджувати? Це Його створіння - Він все справедливо розрулить.

Я бажаю усім щастя. Особливо нещасним. Я зацікавлена, щоб усі були щасливими.Думаю, не треба пояснювати, чому?

Я ніколи не ображаюсь, бо не приймаю образ: я розумію, що людина, яка зі всіх сил намагається вколоти мене, заздрить мені. В мене є щось таке, чого їй бракує і чого вона ніколи не отримає. Вона ставить себе на моє місце, примірює на себе мій статус, і намагається проговорити те, що зачепило б її на моєму місці. От тільки вона не враховує, що я щаслива. І що речі, які зачіпають її комплекси, є щасливою складовою мого свідомого вибору.

Я ніколи не слухаю пліток. Вже років так з десять. Бо люди, які переказують тобі плітки, самі пліткарі. Не люди не мого світу. Не мого Всесвіту. Я їх просто видалила зі свого реалу.

Я ніколи не заздрю.Зі своїх спостережень я знаю, що ховається за гучними постами в соцмережах чи матеріальними статками: і те, і друге не є поганим, але кожен на цій землі несе свій хрест. Я - задоволена своїм і дякую Богу за нього.

Я ніколи не перестану вірити Богу, бо без Нього все було б беззмістовним. Бо Він - кінцева Правда і справедливий Суддя. Бо Він - Любов. І Він дає мені сили бути щасливою.

P.S. Я написала це не для себе - для мене це давжно прожиті істини, які з роками стали невід'ємністю мого я. Це - підтримка для тих людей, які у хаотичній швидкості теперішності знайшли у собі силу зупинитися - і вибрати бік добра. Бо з Богом краще, я б навіть сказала, найкраще. І дорога до Нього вузька та береться силою. Кожен іде по-своєму. Тому не потрібно відволікатися на чужі проблеми та піддаватися спокусам. У Вас - своя історія, у них - своя. Кожен живе у світі, який він собі вибудував і за який відповідатиме вкінці. Якщо Ви вибрали життя без наклепів, образ, заздрості та злості - я Вас вітаю. Будьте сильними. Ваш світ того вартий)))

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись