20.02.2022 03:43
only 18+
79 views
    
rating - | no usr.
 © Світлана Нестерівська

Як стопроцентів виховати нещасливу дитину

Посібник для рефлексії

Антиінструкція як всього за три роки зламати життя людині

Зараз в психології особливо гострою є проблема домашнього насильства та його наслідки для жертв.

І потрібні роки, щоб пацієнту добратися до джерела усіх проблем.

Як відомо, всі проблеми - з дитинства.

Деякі батьки помилково вважають, що діти нічого не пам`ятають з дитинства, що все забудуть.

Та психологи знають: їхні пацієнти пам`ятають усе. І добре, коли проблеми, які мають вплив на їх життя, можна озвучити, тобто вони походять з віку, коли дитина вже вміла говорити і зможе озвучити їх в дорослому віці.

Найнебезпечнішими є травми, завдані у віці від народження до трьох років: враховуючи психологічні вікові особливості, ці проблеми не завжди можна виявити та вилікувати навіть під гіпнозом, бо проблеми є, а людина не може їх сформулювати та озвучити.

Чи є шанс у дітей у, за мірками суспільства "нормальних" сім`ях, -хоча погляньмо правді в очі, після зруйнування інституту християнської сім`ї радянською владою нормальних сімей майже не залишилося , є сім`ї з меншим чи більшим ступенем ураження чи викривлення Божого задуму створення такої суспільної одиниці як сім'я,- вирости нещасливими ? Так, і  у ваших дітей все вийде!


Отже, якщо ви хочете, не докладаючи зусиль, виростити найнещасливішу людину в світі і зробити цей процес руйнації незворотнім та невиявним, виконуйте лише перші три роки декілька необтяжливих для вас приписів.


1. Не стримуйте емоцій в присутності дитини. І неважливо, розсердив вас якийсь "олень на дорозі", сусідка, свекруха, теща, високі ціни чи будь -яка дрібниця - зліться на повну! Ваша дитина, яка реагує лише на ваші емоції, не маючи змоги розрізнити причини, думає, що ви, найрідніша їй людина, злитесь на неї і перебуває в стані постійного стресу, що має незворотний вплив на нервову систему дитини.


2.Сваріться в присутності дитини. Батьки - обов`язково. Інші родичі долучайтесь якнайчастіше! Хай ваша дитина росте в постійних конфліктах і вважає себе їх причиною!


3. Вважайте, що вам всі винні! Дорікайте близьким, що вашій дитині не приносять або приносять замало подарунків, або " якесь гі*но" - нехай ваша дитина знає, що її ніхто не любить. Нехай це відчуття залишиться з нею до кінця життя.


4. Будьте негостинними, дорікайте гостям, що ті у вас багато їдять, а потім нарікайте, що до вас в гості ніхто не приходить. Нехай ваша дитина думає, що вона нікому непотрібна.


5. Скаржтеся при дитині, що її не люблять - з ваших уст ці слова особливо дієві!!!Вітаю! Ви впевнено йдете до перемоги.


6.В кожну кімнату - телевізор чи інший гаджет, які ввімкнені постійно! Це дуже важливо у цьому віці.Щоб ваша дитина не вміла в майбутньому добре сприймати інформацію.


7.Будьте завжди поруч, щоб дитина не навчилася займати себе справами та самозаспокоюватись. Якщо дитина починає нудитися - смартфон вам на допомогу.Це те, що створить їй проблеми і при спілкуванні з людьми в садочку і в школі, і в подальшому житті.


8. Не вчіть дитину говорити - сама навчиться. Навіщо вам переобтяжуватись. Ви ж не знаєте нікого, хто б не навчився говорити...


9.Якщо йдете з дитиною в гості чи на прогулянку, поводьтеся так, ніби навкруг одні вороги, які бажають вам зла. Дитина це відчуває - і, перебуваючи в постійному стресі, сприймає суспільство як щось вороже, замикається в собі.


10. Навчіть дитину всього зла, яке ви накопичували роками, як скарб. Ні, ні, не переживайте, не треба докладати зусиль - поводьтеся, як завжди, дитина скопіює вашу поведінку.


11.Карайте дитину - і кажіть, що то для її добра. Нехай на здоров`я росте жорстокою . Нам же не вистачає домашніх тиранів та жертв!


І ось всього три роки - і нещаслива людина готова! Що б ви не робили в майбутні роки - міцний фундамент зруйнованої психіки закладено. І ніякий психотерапевт його не підтопить. Будьте спокійні.

Тепер вам зичу прожити до глибокої старості, щоби скуштувати всі плоди життя перших трьох років вашої дитини.

Вітаю, ви- таки стали найбільшим ворогом своєї дитини!

Ваші вороги аплодують стоячи!

Ви помстилися собі замість них!

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись