22.04.2022 14:07
for all
49 views
    
rating - | no usr.
 © Світлана Нестерівська

Захисники Маріуполя

П`ятдесят восьмий день повномасштабної війни і боротьби захисників Маріуполя в повному оточенні. Надсміливого протистояння з в десятки-сотні разів більшою чисельністю ворога. Порівнювати озброєння немає сенсу - це битва Давида з голіафом. Давид переможе.Я вірю.

Ми не можемо собі уявити всієї боротьби, яка відбувається в душах, психіці та тілах Воїнів та всіх маріупольців: несправедливість, постійні вибухи, тисячі померлих та поранених, відсутність води, їжі, тепла, медичної допомоги, а основне - СВОБОДИ, що важливіше за все вище зазначене. Забрати в українців СВОБОДУ - це гірше, як перекрити дихання.

Саме намагання нас обмежити й викликає такий сильний супротив, пробуджує Дух Предків та дає сили боротися.

Майже сорок днів без інформаційного захисту- про Маріуполь знали та за нього молилися, влада заколисувала, що "нічого не може". Серйозно, ви не могли дати хабара в корумпованій російській армії, щоб постачати військовим допомогу та зброю, як це було в Донецькому аеропорту, вивести маріупольців додому???Треба було за-хо-ті-ти....

Всі Воїни, що захищають Маріуполь, - Герої. Ті, що здалися в полон, бо були без їжі та боєприпасів, - Герої.Потрібно все робити для їх звільнення.

Ті, що продовжували битися, і перемогли, - Надгерої, в них Господь показав свою міць та силу, свою любов до людства, в них зосереджений Дух Предків - їх сила, могутність, любов до України, честь, гідність, віра в перемогу та в торжество правди.

Воїни, що захищають Маріуполь, - це ідеал Воїнства, яким він має бути у світі, що формується Україною: вони вже перебороли спрагу, голод, холод, біль, відчуття зради, психологічні атаки - від всього того вони стали сильнішими, сталевими.Вони заставляють ворога, нечесного, ницого, підлого, брехуна, ґвалтівника, слабодухого, підступного, грати за своїми правилами- правилами чесного ведення війни, виходу з оточення зі зброєю, пораненими та тілами загиблих, з врятованими цивільними. І у них це вийде.Я впевнена у цьому так, як і в тому, що Христос, який нині лежить у гробі, воскресне!

Я молюсь за наших Воїнів у Маріуполі та прошу Господа показати чудо для всього світу, щоб світ побачив, що Господь не залишає своє мужнє Воїнство!

Я вірю в перемогу України, вірю в наших Воїнів.

Вірю, що росія як імперія зникне.А залишаться лише маленькі утворення кочових племен, відірваних від цивілізації, які забули власні мови, культури, в яких забрали імперськість як ідею, яким притаманні розбої, грабежі, ґвалтування, насильство.Ці утворення воюватимуть між собою, все більше вироджуючись та знищуючи одне одного, бо нападати на цивілізовані країни в них не буде засобів, а вміння і тепер немає. Можливо, об`єднавшись, вони знищать москву та петербург, як носіїв залишків втраченої цивілізації. Без підкріплення з родіни росіяни за кордоном постараються забути, з якої вони території, не розказуватимуть про це дітям, встидаючись, та зникнуть як явище, споганивши своєю кров`ю нації, в які влиються.

На місці зруйнованого Маріуполя постане нове місто - місто Героїв та фортеця на кордоні з чорною дірою.

Сьогоднішні захисники будуть родоначальниками новітнього українського Воїнства із всенародною підтримкою.Вони побудуть план захисту України на майбутні століття, зведення міст-фортифікацій вздовж усього кордону, організації навчання всіх українців, починаючи від найменших, буттю Воїнами, захисниками та справжніми патріотами.

Це, що відкривається, не може не тішити.

Спонукає ще більше молитися.Та довіряти Богу і Героям.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись