Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 12:26Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 10, том 2

ЗНАЙОМСТВО ПРИ НАУКОВИХ ДЕБАТАХ

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28360

Василина прийшла в лабораторію і сіла поруч із Миколою та Олександром, які вже працювали за комп’ютером.

– Знайомтеся з нашим новим співпрацівником Василиною Григорівною, яку ми добре знаємо. Вона із сьогоднішнього дня буде працювати з нами на посаді філософа лабораторії, – представив Микола.

– Щиро вітаю тебе шановна, Василино, на цій посаді, – поздоровила Сніжана. – Твоє робоче місце буде за столом поруч зі мною і показала на вільне крісло таке ж як у неї тільки далі від комп’ютера.

– Василино, розкажи мені, щось цікаве про душу, – попросила Сніжана.

– Як я вже казала, що головною ідеєю, простеженою мною і ярко вираженою в трудах піфагоро-платонівської традиції являється розділення в душі земної людини двох початків: людського і тваринного. З першим пов`язаний людський дух, а з другим – його тваринне тіло. Людський дух і тваринне тіло з’єднує душа. В залежності від домінування в людині або духовного, або тваринного – плотського, – душа в більшій мірі керується або людським, або тваринним. Нижча частина душі формується в областях Місяця. Після смерті людини душа відправляється на місячні поля, де через деякий проміжок часу нижча частина душі відшаровується і залишається, стаючи матеріалом для нового тіла цієї душі. Постільки людина в процесі своєї появи на світі з моменту свого народження завжди народжується і помирає, що виражається в постійному відновленні складу тканини її фізичного тіла і душі, то обмінні процеси душі з Місяцем постійно протікають в продовж всієї історії життя людини і рішуче впливають на її еволюцію – здібність управляти енергетичними потоками, управляти життям і смертю. Така можливість і знання в завуальованому виді були художньо вплетені древніми філософами в містерії в театралізованих діях, в легенди, та в міфи.

– Василино, як ти ставишся до міфів? – запитав Микола.

– Так як в древні часи говорив про них Платон, що міфи це – сосуди суті, – носії великих істин і їх треба вивчати, – відповіла Василина.

– А що ти скажеш про душу? Один древній філософ душу класифікував, як психічну та духовну, або розумну, що вони теж безсмертні, – запитав Олександр.

– Думаю, що це не так. Я вже вам казала іще скажу, що Платон думав про душу трішки по іншому. В його доктринах і ярко виражених трудах піфагоро-платонівської традиції я узріла, , розділення в душі земної людини двох початків:людського та тваринного. З першим – людським душу пов’язує дух та розум, а з другим – тваринним пов’язує його тваринне (плотське) тіло – похіть. Людський дух і тваринне тіло з’єднує душа. В залежності від домінуючого в людині або духовного, або плотського, душа в більшій мірі керується або людським, або тваринним. Таким чином душа є єдина і безсмертна, – пояснила Василина.

– Василино, а як ти ставишся до Бога? – запитала Сніжана.

– Це дуже складне питання, – сказала Василина. – Але я відповім. Що стосується Бога, якого ніхто, ніколи і ніде не бачив тому, що він є незримий розум. Так як Вищий Розум – це є особливого роду матерія, якою теж володіє і розум людини, то сам Бог він і є та незрима духовна матерія, що називається Вищим Розумом, тобто – Богом. Ця розумно незримо-духовна матерія Вищий Розум, як і всяка зрима матерія, має належну йому духовно-матеріальну матерію – тіло певної форми. Духовно-матеріальне тіло Вищого Розуму складається із різних структурних решіток начинених різноманітними певними атомами в різній певній кількості, бо атом є – свідома ціле-направлена сила життєвого початку. Ця свідома сила пронизує кожну клітину структури духовно-матеріального тіла. У складі структурної решітки цього незримого матеріального тіла – Вищого Розуму знаходиться самостійні структурні решітки: духу, душі та розуму якими володіє сам Вищий Розуму. Його духовно-матеріальне тіло, як і кожне матеріальне тіло, має свою духовно-матеріальну оболонку Ця духовно-матеріальна оболонка – покрив тіла складається із невидимих різних атомів визначеної кількості і має своє електронно-магнітне поле. Таке електронно-магнітне поле випромінює звуки певного коливання особистої частоти. Таким чином тіло духовно-матеріального Вищого Розуму володіє своїм матеріально-духовним духом та матеріально-духовною душею, які теж випромінюють електронно-магнітні звуки, коливання яких ідентичні коливанню звуків Вищого Розуму. Тобто можна припустити, що чим володіє Вищий Розум всім тим володіє людина: тілом, духом, душею, розумом та електромагнітним полем. Бо за всіма причинами, законами, ідеями і принципами існує тільки Вищий Розум як єдина субстанція від якої всі речі отримали: свій початок і суть; першопричину всього порядку і гармонії; красоту; перевагу; доброчесність, які пронизують всю Вселену. От за це Вищий Розум і називають Богом, – накреслила Василина такий образ Богу.

– Василино, почувши тобою сказане виходить, що ти своєю філософською логікою підтримуєш нашу з Миколою думку про те, що душа людини знаходиться там де і розум – у мозку людини. Так, чи ні? – запитав Олександр.

– Так, – погодилась Василина.

– Василино, будь ласка, розкажи мені ще щось цікаве про вплив Місяця на людину, – попросила Сніжана.

– Найбільші брутальні впливи Місяця на життя людини відбуваються в дні астрономічного повного Місяця та новомісяччя, – почала свою розмову Василина – Такі астрономічні впливи пов’язані з потоками Сонячної енергії через ефірні канали. Саме в ці дні новомісяччя помітно порушується людська енергія фізичного тіла, що призводить до падіння сили, а в дні повного Місяця навпаки – до надлишку енергії. Енергетичні зміни побічним шляхом впливають на нервову діяльність людини та на її розум.

Енергетичні зміни саме в ці дні значною мірою впливають на мікроорганізми, які здібні виробляти хімічні речовини, викликаючи в людині гнітючий стан, або безпричинну ейфорію.

Статистика зафіксувала, що в дні повного Місяця та новомісяччя, скоєно найбільше випадків: злочинних та дорожньо-транспортних, – завершила Василина свою думку.

– Василино, ти можеш, якщо бажаєш придбати собі ще одну суміжну професію – програміста, – запропонувала Сніжана. – Я тебе научу. Хочеш – давай почнемо зараз. Вивчиш мову програмування. А потім коли хлопці напишуть математичну модель я тобі теж покажу як треба програмувати математичну модель. Ну як, згодна? – запитала Сніжана.

– Давай! – радісно скрикнула Василина.

Сніжана дала їй мову програмування і Василина почала вивчати, запам`ятовуючи її на клавішах комп’ютера.

Олександр та Микола читали її обидва нариси та гамірно дебатували, складаючи алгоритм пошуку душі навіяний їм Василиною.

Сніжана для державного Інтернету стала складати прогноз погоди на майбутній тиждень.

Так із бадьорим настроєм в новому, дружньому колективі почався перший трудовий день Василини.

м.Дніпропетровськ 15.11 – 16.11.2014
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 9, том 2)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 11, том 2)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
20.01.2018 © Дарія Китайгородська / Нарис
Невеличкі підсумки з подорожі в Дубай
20.01.2018 © ГАННА КОНАЗЮК / Новела
Сповідь тимчасового грішника
19.01.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
Як побігати в Дубаї-2
18.01.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
Як побігати в Дубаї
16.01.2018 © Маріанна / Мініатюра
Весна
На грані живого і мертвого (Том II)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - СПІЛКУВАННЯ З ДУШЕЮ ЛЮДИНИ (глава 1, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 8, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 10, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (Глава 12, том 2)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 54  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +117
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +184
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +162
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +100
ВИБІР ЧИТАЧІВ
26.11.2011 © Микола Щасливий
29.08.2010 © Віта Демянюк
26.03.2012 © Піщук Катерина
20.01.2011 © Михайло Трайста
30.08.2016 © Вадим Фішер
17.09.2014 © Софія
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди