20.07.2019 22:39
for all
69 views
    
rating - | no usr.
 © Поліанна М

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя необхідний для того, щоб жити максимально довго і не відчувати сильних труднощів зі своїм організмом. Важливо, щоб серце, легені, печінка, нирки, шлунок і кишечник працювали в нормальному режимі і не викликали ніяких проблем, щоб кістки були міцними, а імунітет сильним. Що ж для цього потрібно?

Одним з фундаментальних частин здорового способу життя є раціональне збалансоване харчування. У щоденний раціон людини повинні входити в потрібній кількості білки, жири, вуглеводи і безліч вітамінів, що містяться в овочах, фруктах, рибі та м`ясі. А фастфудів, газованих напоїв, жирної і сильно соленої їжі повинно бути в повсякденності якомога менше. Ще одним важливим фактором при дотриманні здорового способу життя є наявність регулярних фізичних навантажень. Такими навантаженнями можуть стати, наприклад, заняття спортом або танцями. І, звичайно, здоровий спосіб життя передбачає відсутність будь-яких шкідливих звичок, таких як куріння, вживання наркотиків і алкоголю.

Не хворіти і відчувати себе відмінно це дійсно чудово. Хороше самопочуття дарує величезний заряд енергії та чудовий настрій. Здорового способу життя слід дотримуватися кожному.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись