28.05.2017 03:59  Борис Кост... 

Порівняння українських та російських літсайтів

В даний момент я зареєстрований та доволі активний на 2-х російських літсайтах та 3-х українських. Тобто, можу порівнювати. Усі українські літсайти вельми невелички і їхні користувачі вкрай пасивні в плані спілкування. На відміну від українських, російські літературні сайти значно чисельніші і користувачі там дуже активні. Іноді, аж занадто. Росіяни в спілкуванні залишають враження погано вихованих людей. Це доволі типове явище. Українці в рази більш толерантні та стримані. Найгірші та найближчі до рашевських ватанів - жителі Сходу та Півдня України. Найлегше та найприємніше тусити із галичанами, бо в них куди більше європейсьскості, ніж у жителів інших регіонів України. Але! Вада українців - одноосібництво. Не раз, не два і не три я робив спроби якось об`єднати українців на рашевських літсайтах і з того нічого не вийшло. Українці тяжіють робити усе поодинці і через те вщерть програють згуртованим ватанам.

Є і ще одна відміна - українці набагато ширше дивляться на світ. Росіяни ж, як правило, не визнають нічого, окрім власного болота і ненавидять усе, що не схоже на нього. Українці не визнають ніякої влади над собою, а от росіяни МАСОВО тяжіють до цара-батюшки, в котрого перетворюють буквально кожного, хто сидить у Кремлі довше 5-ти років. Українець на літсайті, якщо його образити, як правило, дає жорстку відсіч, а от середній росіянин губиться. Якщо давити його із допомогою кількох власних клонів, то найстрашніший ватан та путіноїд швидко скисає та губиться. Аби українці були згуртовані та дисципліновані, то легко могли б підім`яти під себе усі російські літсайти.

Додати коментар
 17.05.2018 13:10  Борис Кост... => Юрій СЛАЩОВ 

Юра, ТС - страшенно слабенький і в технічному плані, і в творчому. Така реальність... 

 16.05.2018 22:41  Юрій СЛАЩОВ => Борис Костинський 

Переконався, остаточно: "укрвата" - це другий фронт!
Бачиш, що робиться на порталі "ТС"?! А там, зараз,
п`ятдесят відсотків укрвати! А то, мабуть i бiльше!

404 Not Found
The requested URL /author/2426 was not found on this server.
Apache/2.2.25 (FreeBSD) Server at tvoistihi.com.ua Port 80 

 29.05.2017 04:31  Борис Кост... => Каранда Галина 

Пані Галино, та я і не думав Вас перевиховувати. 

Вас доля буде перевиховувати! І добряче!

Ось так: 


До речі. Я ніде не називав Вас "хохлушкою", котру потрібно перевиховувати...  Ви усе зробили самі. Ну, раз так, то, як кажуть американці, enjoy it!  
Що ж до мого повернення з Америки до України, то я, пані, РЕАЛІСТ, а не МРІЙНИК! А тому, краще вже Ви - до нас!


P.S. Оскільки Ви вже чітко і не один раз дали мені зрозуміти, що страждаєте на емігрантофобію, то в мене не залишилося навіть і крихти чогось іншого, окрім варіанту включення Вас у мій "Чорний список". Пані, я давно вже звик до морального та фізичного комфорту, а тому усе, що мені заважає мати такий комфорт(fun), я тупо прибираю з мого шляху. Прощавайте, пані Галино! Have fun!

 28.05.2017 20:14  Каранда Га... => Борис Костинський 

вибачте, але оскільки я все-таки пересічна українка, яка, як ви й зазначили у своєму блозі, не дуже любить поблажливо-командний тон щодо себе, то я принаймні сама буду формувати власну думку, а не чекати, як саме мене будуть перевиховувати... ви вже вибачте, але я знову за старе: любите Україну? - вертайтеся і боріться за неї тут. здалеку воно якось не те... 

 28.05.2017 18:16  Борис Кост... => роман-мтт 

Можна і так підійти, Романе. Кінець-кінцем, здоров`я важливіше!

Дарую тобі на посошок оце відео з ВАТАНОМ КЛАСИЧНИМ:

PlayVideo YouTube

 28.05.2017 18:09  роман-мтт => Борис Костинський 

Я не розбирався так плотно - просто пішов - хай там самі між собою скубуться, бо після другого срачу - тупо не цікаво щось доводити. Тай чи в мене інших справ не має? :)))

Тю, "та в рот би вони цілувалися ті росіяни", як мій дядько каже, "в мене своїх справ валом". :))) 

 28.05.2017 18:06  Борис Кост... => Меньшов Олександр 

 Так-так... Ну, судячи з усього, пан повністю визрів для вонючої банки мого ЧС...

 28.05.2017 18:00  Меньшов Ол... => Борис Костинський 

і відгук мій вже йому не сподобався!
здається, лазіння по рашистським сайтам та форумам якось не так вплинуло на ваш світогляд. 

 28.05.2017 17:56  Борис Кост... => роман-мтт 

Пане Романе, ясна річ, що "є*ануті" в РФ все ж таки не усі, але таких там так багато, що пересічному українцеві в тому середовищі ВКРАЙ важко. Але я НЕ ПЕРЕСІЧНИЙ, тому я знаю, як з ними треба поводитися. Принцип перебування українського патріота на рашевському літсайті простий - стати чимось на зразок Джеймса Бонда. Тобто, це місія розвідника.  А от українським яничарам, хохлам-шароварникам та совкам вонючим серед росіян чудово. Їм там в тисячу разів затишніше, ніж в Україні.

 28.05.2017 17:51  Борис Кост... => Меньшов Олександр 

Не "Героям слава!", пане Мєньшов, а "Смерть ворогам!".


 28.05.2017 17:48  Борис Кост... => Каранда Галина 

Пані Галина, я не вважаю Полтавщину "ватяною". Але, судячи з того, що я знаю про політичні настрої у вашому регіоні, полтавчани, так само, як і наші чернігівчани, належать до категорії "ХОХЛІВ КЛАСИЧНИХ".  Як на мене, то хохол для України є ще більш небезпечним, ніж ватан. Чому? Бо він розкладає Україну потроху і не так помітно. А це, погодьтеся, куди гірше, ніж відверті тітки з рашевськими триколорами у Харкові. Тіток можна сходу переправити до буцагірні згідно Закону про сепаратизм, а от хохлів нікуди не дінеш - треба їх ПЕРЕВИХОВУВАТИ. Гадаю, що ще років з 25-30... Мені зараз 57, то може я таки ще й доживу до часу, коли в Україні не буде ХОХЛІВ, а будуть виключно УКРАЇНЦІ. 

 28.05.2017 17:46  Меньшов Ол... => Борис Костинський 

гаразд, пане "трамп", нехай інші читачі розсудять

героям слава! 

 28.05.2017 17:39  роман-мтт => Борис Костинський 

Чітке порівняння. Я з російських сайтів пішов два роки тому. Одна з причин - описана вище автором. Ну і взагалі - вони там всі єбануті, як на мене. 

 28.05.2017 17:36  Борис Кост... => Меньшов Олександр 

Пане, нашу розмову закінчено ТОТАЛЬНО! В ЧС Вас поки що не зажену - подивлюся ще трохи...  

Слава нації!

 28.05.2017 17:35  Каранда Га... => Борис Костинський 

до речі, я побачила те саме, що Олександр...Я розумію Ваше бажання продемонструвати силу, але це називається "бий свій свого, щоб чужі і духу боялися"... принаймні, так кажуть на Полтавщині, яка за Вашою класифікацією, теж до "ватників" належить... 

 28.05.2017 17:29  Меньшов Ол... => Борис Костинський 

Пан Борис, якщо ви будете уважними, то побачите, що я лише написав одну річ - не треба всіх записувати у "ватанів". це як казати, ніби "усі емігранти - зрадники". (до речі - подібне бачив ОСОБИСТО). це по-перше.
по друге, я тональності не змінював, а ось ви зі своєю "європейскостью", як раз і виказали щось на кшталт ......... (тут допишіть самі). відразу ж скипіли, і поверх загального "благородного образу" виповзла піна (не дуже пристойна, до речі).
з усією повагою

тепер можете заганяти мене у ЧС. 

 28.05.2017 17:07  Борис Кост... => Меньшов Олександр 

Пане Мєньшов, мені здається, що Ви зараз просто таки чудово демонструєте абсолютну правдивість моїх сентенцій щодо рівня жителів Півдня та Сходу України!  


Будете продовжувати спілкуватись у такій самій тональності - тупо зажену Вас у мій ЧС та й по справі!

 28.05.2017 16:46  Меньшов Ол... => Борис Костинський 

Будь ласка, поясніть цю фразу - "Образливо те чи ні для жителів "Новоросії"...... це камінь в чий огород? 

 28.05.2017 16:02  Борис Кост... => Надія Крайнюк 

"А з розумними можна вести цілком прийнятний діалог, і навіть досягти певного позитивного результату. Хоч таке, правда, трапляється надзвичайно рідко." Отож, Надя, НАДЗВИЧАЙНО РІДКО! 

Стосовно спілкування на "Пробі" та інших українських літресурсах, то тут не у "движку"(технічних прибамбасах) проблема. Тут МЕНТАЛЬНІСТЬ авторів! ОДНООСІБНИЦТВО, ГЕТЬМАНСТВО та ПОПІДТИННИЦТВО! Оце те, що властиве для більшості українських інтернет-літераторів. 

 28.05.2017 15:57  Борис Кост... => Каранда Галина 

Я КАТЕГОРИЧНО не згоден з Вами, пані Галина! Росіяни більш за все у житті поважають СИЛУ та вміння її застосовувати. Не РОЗУМ, а СИЛУ! То ж, якщо хочеш НЕ бути битим на російському літсайті, то маєш чітко та вправно показати, що ти можеш при нагоді відбити хамлюзі віртуальні нирки! І тільки ТАК! 

 28.05.2017 15:52  Борис Кост... => Меньшов Олександр 

Я кажу СУТО про власний досвід спілкування на літсайтах. Образливо те чи ні для жителів "Новоросії", але я розповів про те, що почув та побачив ОСОБИСТО. 

 28.05.2017 08:53  Надія Край... => Борис Костинський 

Якщо порівнювати українські і російські літсайти, то тут важко зробити  однозначний висновок.  Не думаю, що росіяни всі однаково погано виховані люди. А ті, хто погано виховані, просто не мають власних мізків. А з розумними можна вести цілком прийнятний діалог,  і навіть досягти певного позитивного результату. Хоч таке, правда, трапляється надзвичайно рідко. 

Погоджуюсь з тим, що на українських літсайтах вкрай погано налагоджено спілкування між авторами. Цьому не сприяє (зокрема) складність інтерфейсу. 

Мені, наприклад, спочатку хотілося закрити сторінку на "Пробі пера". Зараз трохи освоїлася, а от в плані спілкування відчуваю труднощі. Технічна сторона сайту  дуже сильна. Я все звикла робити сама. А тут, бачу, без сторонньої допомоги мені не впоратись. Навіть підказки не допомагають. Все надто складно. Яка вже тут згуртованість...   

 28.05.2017 08:33  Каранда Га... => Борис Костинський 

так все правильно. Але непереборне бажання "підім"яти під себе" всіх, слава Богу, не є нашою національною ознакою...

Я НЕ перебуваю на інших літсайтах, але дуже гарно знаю цей і трохи цікавилась питанням поведінки людей в неті, тому в курсі ситуації ще по деяких творчих ресурсах.  Проблеми та конфлікти виникають саме тоді, коли набирається критична маса людей, що тяжіють до об"єднання "проти когось" ...

об"єктивно кнопка "в чорний список" дозволяє вирішити проблему на українських ресурсах.

щодо російських: якщо йдеш в чужий монастир з наміром зробити правки в його статуті, то потрібен дуже великий розум і стратегія, а не агресія і зграювання... Бо по факту виходить навпаки. Агресивні українці тільки утверджують пересічного росіянина в його нелюбові до українців...

Люди НЕ сваряться тоді, коли разом обговорюють якісь практичні питання.

А от політичні дебати на тему "хто більше уйло" якось не йдуть на користь ні людям, ні сайтам, ні Україні.

 28.05.2017 08:16  Меньшов Ол... => Борис Костинський 

Що до жителів півдня - доволі образливе порівняння... Тут люди різні, з цим погоджусь, але "ватани" - це вже занадто. Аналогічних прикладів з інших регіонів країни (півночі або заходу) приводити не буду, хоча зустрічав їх достатньо. До речі, хочу нагадати, що "раша" так і не переступила межу між Кримом та півднем материкової України, бо тут було кому сказати "ні".

З повагою.