28.05.2017 03:59  Борис Костинський 

Порівняння українських та російських літсайтів

В даний момент я зареєстрований та доволі активний на 2-х російських літсайтах та 3-х українських. Тобто, можу порівнювати. Усі українські літсайти вельми невелички і їхні користувачі вкрай пасивні в плані спілкування. На відміну від українських, російські літературні сайти значно чисельніші і користувачі там дуже активні. Іноді, аж занадто. Росіяни в спілкуванні залишають враження погано вихованих людей. Це доволі типове явище. Українці в рази більш толерантні та стримані. Найгірші та найближчі до рашевських ватанів - жителі Сходу та Півдня України. Найлегше та найприємніше тусити із галичанами, бо в них куди більше європейсьскості, ніж у жителів інших регіонів України. Але! Вада українців - одноосібництво. Не раз, не два і не три я робив спроби якось об`єднати українців на рашевських літсайтах і з того нічого не вийшло. Українці тяжіють робити усе поодинці і через те вщерть програють згуртованим ватанам.

Є і ще одна відміна - українці набагато ширше дивляться на світ. Росіяни ж, як правило, не визнають нічого, окрім власного болота і ненавидять усе, що не схоже на нього. Українці не визнають ніякої влади над собою, а от росіяни МАСОВО тяжіють до цара-батюшки, в котрого перетворюють буквально кожного, хто сидить у Кремлі довше 5-ти років. Українець на літсайті, якщо його образити, як правило, дає жорстку відсіч, а от середній росіянин губиться. Якщо давити його із допомогою кількох власних клонів, то найстрашніший ватан та путіноїд швидко скисає та губиться. Аби українці були згуртовані та дисципліновані, то легко могли б підім`яти під себе усі російські літсайти.

+ Додати коментар
 17.05.2018 13:10  Борис Костинський => Юрій СЛАЩОВ 

Юра, ТС - страшенно слабенький і в технічному плані, і в творчому. Така реальність... 

 16.05.2018 22:41  Юрій СЛАЩОВ => Борис Костинський 

Переконався, остаточно: "укрвата" - це другий фронт!
Бачиш, що робиться на порталі "ТС"?! А там, зараз,
п`ятдесят відсотків укрвати! А то, мабуть i бiльше!

404 Not Found
The requested URL /author/2426 was not found on this server.
Apache/2.2.25 (FreeBSD) Server at tvoistihi.com.ua Port 80 

 29.05.2017 04:31  Борис Костинський => Каранда Галина 

Пані Галино, та я і не думав Вас перевиховувати. 

Вас доля буде перевиховувати! І добряче!

Ось так: 


До речі. Я ніде не називав Вас "хохлушкою", котру потрібно перевиховувати...  Ви усе зробили самі. Ну, раз так, то, як кажуть американці, enjoy it!  
Що ж до мого повернення з Америки до України, то я, пані, РЕАЛІСТ, а не МРІЙНИК! А тому, краще вже Ви - до нас!


P.S. Оскільки Ви вже чітко і не один раз дали мені зрозуміти, що страждаєте на емігрантофобію, то в мене не залишилося навіть і крихти чогось іншого, окрім варіанту включення Вас у мій "Чорний список". Пані, я давно вже звик до морального та фізичного комфорту, а тому усе, що мені заважає мати такий комфорт(fun), я тупо прибираю з мого шляху. Прощавайте, пані Галино! Have fun!

 28.05.2017 20:14  Каранда Галина => Борис Костинський 

вибачте, але оскільки я все-таки пересічна українка, яка, як ви й зазначили у своєму блозі, не дуже любить поблажливо-командний тон щодо себе, то я принаймні сама буду формувати власну думку, а не чекати, як саме мене будуть перевиховувати... ви вже вибачте, але я знову за старе: любите Україну? - вертайтеся і боріться за неї тут. здалеку воно якось не те... 

 28.05.2017 18:16  Борис Костинський => роман-мтт 

Можна і так підійти, Романе. Кінець-кінцем, здоров`я важливіше!

Дарую тобі на посошок оце відео з ВАТАНОМ КЛАСИЧНИМ:

 28.05.2017 18:09  роман-мтт => Борис Костинський 

Я не розбирався так плотно - просто пішов - хай там самі між собою скубуться, бо після другого срачу - тупо не цікаво щось доводити. Тай чи в мене інших справ не має? :)))

Тю, "та в рот би вони цілувалися ті росіяни", як мій дядько каже, "в мене своїх справ валом". :))) 

 28.05.2017 18:06  Борис Костинський => Меньшов Олександр 

 Так-так... Ну, судячи з усього, пан повністю визрів для вонючої банки мого ЧС...

 28.05.2017 18:00  Меньшов Олександр => Борис Костинський 

і відгук мій вже йому не сподобався!
здається, лазіння по рашистським сайтам та форумам якось не так вплинуло на ваш світогляд. 

 28.05.2017 17:56  Борис Костинський => роман-мтт 

Пане Романе, ясна річ, що "є*ануті" в РФ все ж таки не усі, але таких там так багато, що пересічному українцеві в тому середовищі ВКРАЙ важко. Але я НЕ ПЕРЕСІЧНИЙ, тому я знаю, як з ними треба поводитися. Принцип перебування українського патріота на рашевському літсайті простий - стати чимось на зразок Джеймса Бонда. Тобто, це місія розвідника.  А от українським яничарам, хохлам-шароварникам та совкам вонючим серед росіян чудово. Їм там в тисячу разів затишніше, ніж в Україні.

 28.05.2017 17:51  Борис Костинський => Меньшов Олександр 

Не "Героям слава!", пане Мєньшов, а "Смерть ворогам!".


 28.05.2017 17:48  Борис Костинський => Каранда Галина 

Пані Галина, я не вважаю Полтавщину "ватяною". Але, судячи з того, що я знаю про політичні настрої у вашому регіоні, полтавчани, так само, як і наші чернігівчани, належать до категорії "ХОХЛІВ КЛАСИЧНИХ".  Як на мене, то хохол для України є ще більш небезпечним, ніж ватан. Чому? Бо він розкладає Україну потроху і не так помітно. А це, погодьтеся, куди гірше, ніж відверті тітки з рашевськими триколорами у Харкові. Тіток можна сходу переправити до буцагірні згідно Закону про сепаратизм, а от хохлів нікуди не дінеш - треба їх ПЕРЕВИХОВУВАТИ. Гадаю, що ще років з 25-30... Мені зараз 57, то може я таки ще й доживу до часу, коли в Україні не буде ХОХЛІВ, а будуть виключно УКРАЇНЦІ. 

 28.05.2017 17:46  Меньшов Олександр => Борис Костинський 

гаразд, пане "трамп", нехай інші читачі розсудять

героям слава! 

 28.05.2017 17:39  роман-мтт => Борис Костинський 

Чітке порівняння. Я з російських сайтів пішов два роки тому. Одна з причин - описана вище автором. Ну і взагалі - вони там всі єбануті, як на мене. 

 28.05.2017 17:36  Борис Костинський => Меньшов Олександр 

Пане, нашу розмову закінчено ТОТАЛЬНО! В ЧС Вас поки що не зажену - подивлюся ще трохи...  

Слава нації!

 28.05.2017 17:35  Каранда Галина => Борис Костинський 

до речі, я побачила те саме, що Олександр...Я розумію Ваше бажання продемонструвати силу, але це називається "бий свій свого, щоб чужі і духу боялися"... принаймні, так кажуть на Полтавщині, яка за Вашою класифікацією, теж до "ватників" належить... 

 28.05.2017 17:29  Меньшов Олександр => Борис Костинський 

Пан Борис, якщо ви будете уважними, то побачите, що я лише написав одну річ - не треба всіх записувати у "ватанів". це як казати, ніби "усі емігранти - зрадники". (до речі - подібне бачив ОСОБИСТО). це по-перше.
по друге, я тональності не змінював, а ось ви зі своєю "європейскостью", як раз і виказали щось на кшталт ......... (тут допишіть самі). відразу ж скипіли, і поверх загального "благородного образу" виповзла піна (не дуже пристойна, до речі).
з усією повагою

тепер можете заганяти мене у ЧС. 

 28.05.2017 17:07  Борис Костинський => Меньшов Олександр 

Пане Мєньшов, мені здається, що Ви зараз просто таки чудово демонструєте абсолютну правдивість моїх сентенцій щодо рівня жителів Півдня та Сходу України!  


Будете продовжувати спілкуватись у такій самій тональності - тупо зажену Вас у мій ЧС та й по справі!

 28.05.2017 16:46  Меньшов Олександр => Борис Костинський 

Будь ласка, поясніть цю фразу - "Образливо те чи ні для жителів "Новоросії"...... це камінь в чий огород? 

 28.05.2017 16:02  Борис Костинський => Надія 

"А з розумними можна вести цілком прийнятний діалог, і навіть досягти певного позитивного результату. Хоч таке, правда, трапляється надзвичайно рідко." Отож, Надя, НАДЗВИЧАЙНО РІДКО! 

Стосовно спілкування на "Пробі" та інших українських літресурсах, то тут не у "движку"(технічних прибамбасах) проблема. Тут МЕНТАЛЬНІСТЬ авторів! ОДНООСІБНИЦТВО, ГЕТЬМАНСТВО та ПОПІДТИННИЦТВО! Оце те, що властиве для більшості українських інтернет-літераторів. 

Блог "Вільні теми"

Авторский блог в хронологічному порядку

03.06.2017
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою | Борис Костинський
28.05.2017
Порівняння українських та російських літсайтів | Борис Костинський

Публікації: нові надходження

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо