Борис Костинський про себе

Борис Костинський
Соединенные Штаты Америки
  Народився 28 березня 1960-го року в м.Остер, Чернігівської області. Пишу з 14 років. Друкуватися почав з 1989-го року. Маю одну поетичну збірку, видрукувану в 2000-му році. Ціную чіткі поетичні форми і ненавиджу кітч у всіх його проявах. Маю гарне почуття гумору, що відбивається в багатьох моїх творах.

Публікації: Борис Костинський

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Дмитро Корчинський про вибори в Білорусі

  Дмитро Корчинський завжди говорить чітко, майстерно і з класним гумором. Його визначення ситуації в Білорусі здається мені абсолютно вірним.

 • 1 серпня 2020 року не стало Андрія "Червня" Гергерта. Вічна пам`ять ВОЇНУ та ПАТРІОТУ!

  Біль та жалоба сьогодні панують в серці кожного свідомого українця та всіх тих, кому щиро не байдужа доля України - пішов у ВІЧНІСТЬ командир батальйону "Аратта" Добровольчого Українського Корпусу Андрій "Червень" Гергерт. Вічні слава та пам`ять ВОЇНУ і ПАТРІОТУ!

 • "Гончаренко рулить" - Віталій Портніков

  Віталій Портніков, на мій погляд, - найкращий та найяскравіший журналіст в Україні. Аби мене хтось спитав, що то таке - "аїдише коп"("єврейська голова"), то я би миттєво відповів: "Віталій Портніков! Саме він - чудова ілюстрація цього, всесвітньо відомого поняття."

 • Повнєйший Кагарлик!

  Остап Дроздов не лікує душевні рани тих, хто його дивиться та слухає. Але ота шокотерапія, котру застосовує цей блискучий львівський журналіст, має одне-єдине призначення: перетворювати українського обивателя на ГРОМАДЯНИНА!

 • Саакашвілі на підтанцьовці - Остап Дроздов

  Недавня та несподівана поява Міхеїла Саакашвілі на авансцені української політики викликала купу коментарів в українських та світових ЗМІ. Коментар львівського журналіста Остапа Дроздова здався мені найцікавішим та найслушнішим.

 • "Гончаренко рулить" - Дмитро Корчинський, 11.04.20

  Постать Дмитра Корчинського є чи не найбільш оригінальною та екстравагантною в українському політикумі. Думки пана Дмитра іноді реально шокують, але, з певним часом, починають виглядати абсолютно слушними.