26.07.2019 11:50
Без обмежень
47 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Моя майбутня професія – юрист

У житті кожної людини настає момент, коли слід визначити подальший шлях і вибрати майбутню професію. Мої уподобання і погляди протягом життя змінювалися не раз, однак зараз я розумію, що хочу стати юристом.

Юрист – це фахівець, який працює з законами, підтримує порядок і допомагає людям розібратися в складній системі законодавства. На сьогоднішній день практично все підпорядковане певним правилам, указам, кодексам. Це складно для розуміння людини без спеціальної освіти, для цього і потрібні юристи.

Я вважаю, що добре підходжу для цієї роботи по особистісним якостям. Я комунікабельна людина, працьовита, чесна та з великим бажанням присвятити себе служінню людям і суспільству.

Кажуть, що зараз в світі багато юристів, тому вчитися на нього не так перспективно. Однак я гадаю, якщо бути професіоналом у своїй справі, ніяка конкуренція не страшна.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше