21.02.2020 20:09
для всіх
225
    
  - | -  
 © Поліанна М

Ранок

Ранок

У мене є пес, і завдяки йому я бачив усі частини доби. Особливо мені подобається чиста свіжість ранку. Вигулюючи мого домашнього вихованця в цей особливий час, я відчуваю прилив сил. Немов, прокидаючись, день дарує енергію всьому живому, і мені теж. Дивно, але так багато значить для людини тиша, що наче туман розливається по знайомим вуличках і парках, перетворюючи все в декорації казкової країни.

Пес у мене любитель поспати. І я його розумію, якби не потрібно було йти в школу, я б дав і йому, і собі можливість ще трохи поніжитися. А так доводиться дуже рано вставати. Але, тільки ми виходимо на вулицю, і разом з прохолодним повітрям отримуємо заряд неймовірної сили і впевненості, що сьогодні нас чекає успішний день. Приємне відчуття. Але цікаво те, що не тільки я це відчуваю, але й мій пес, він враз починає веселитися, як маленьке цуценя, радісно бігаючи і махаючи хвостом.

А навколо нас справжній шедевр природи. Птахи, які тільки що прокинулися, починають несміливо щебетати, немов перевіряють голос. В основному звуки, які долинають звідусіль – це нечисленні свідчення того, що на планеті все прокидається, тварини і люди, квіти і дерева. А Сонце своїми помаранчевими сильними променями намагається досягти кожного куточка, ніщо не залишаючи без уваги.

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
Не знайдено або поки відсутні!