08.04.2020 19:45
for all
87 views
    
rating - | no usr.
 © Дистанційне Навчання З Фізики

Розв’язування задач з теми: Робота в термодинаміці

Розв’язування задач з теми: Робота в термодинаміці 10 клас Важкість розв’язання якоюсь мірою входить у саме поняття задачі: там, де немає труднощів, немає і задачі.
Д. Пойя

Мета онлайн уроку: закріпити знання під час дистанційного навчання з теми «Робота в термодинаміці»; формувати навички та вміння розв’язувати якісні й кількісні фізичні задачі, застосовувати набуті знання.

Актуалізація опорних знань. Перевірка знань

Пригадайте, що таке робота в термодинаміці. Пройдіть ще раз тест с попереднього уроку, для остаточного засвоєння пройденої теми.

Контрольні запитання до онлайн уроку "Робота в термодинаміці" під час дистанційного навчання.

Далі, передивіться уважно відео з прикладами розв’язання задач по темі «Робота в термодинаміці». Ці знання вам знадобляться, щоб виконати «дистанційну класну роботу», розв’язавши всі подані нижче вправи. Бажаю успіху!

PlayVideo YouTube

Застосування набутих знань по темі «Робота в термодинаміці»

Опрацьовуємо дистанційно задачі в робочих зошитах.

Задача 1.

Визначте тиск газу, якщо під час його ізобарного розширення на 0.004 м3 було виконано роботу 400 Дж. Відповідь запишіть в кПа.

Підказка: Потрібна формула для обчислення роботи газу в термодинаміці з попереднього уроку.


Задача 2.

Вуглекислий газ масою 0.2 кг нагрівають за постійного тиску на 88 К. Яку роботу виконує при цьому газ? Молярна маса вуглекислого газу 0.044 кг/моль. Відповідь запишіть в Дж.

Підказка: Потрібні формула для обчислення роботи газу в термодинаміці з попереднього урок та рівняння Менделєєва-Клапейрона.


Задача 3.

Визначте роботу, яку виконує газ під час ізобарного нагрівання на 700С, якщо за температури 70С і тиску 105 Па він займав об’єм 8 м3. Відповідь запишіть в кДж.

Підказка: Потрібні формула для обчислення роботи газу в термодинаміці з попереднього урок та рівняння Менделєєва-Клапейрона. Не забуваємо температуру переводити в Кельвіни.


Домашнє завдання

Вправи до онлайн уроку «Розв’язування задач з теми: Робота в термодинаміці», які вкаже ваш учитель фізики.

Наприклад, Вправа 37, завдання 1, 4 за підручником «Фізика 10 клас, В. Г. Бар’яхтар, С. О. Довгий».2020

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись