17.07.2019 23:33
Без обмежень
42 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Благородна мрія

Вислів «Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти» відомий практично кожному. У більшості з нас є мрія, і часом навіть не одна. Але мрії бувають різними. Я хочу поміркувати на тему благородної мрії. Благородство – це самовідданість, великодушність. Так чи може мрія бути шляхетною?

Звичайно, може. Згадаймо історію про лицарів. Ці люди робили подвиги заради інших. Звичайно, лицарями вони не народжувалися і, на мою думку, будучи маленькими хлопчиками вони мріяли допомагати людям. Це було їх благородною щирою мрією.

Але відійдемо від теми лицарів і перемістимося в наш час. Багато хто в дитинстві мріяли стати пожежником, лікарем або вченим, і у деяких вдається здійснити цю мрію. Вона також є благородною, адже всі ці професії означають допомогу оточуючим.

Благородство – це якість, яка виховується з дитинства. Це показник характеру, доброти і любові до ближніх. Мрія може бути у кожного, а шляхетною вона буде чи ні – залежить від самої людини.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше