18.07.2019 12:17
Без обмежень
40 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Хто для мене цікава людина

Кожна людина має потребу в спілкуванні. Найчастіше ми спілкуємося з цікавими для нас людьми, адже з ними найпростіше знайти контакт. Так хто ж для мене цікава людина?

По-перше, це людина, яка любить читати, людина, яку цікавить пошук нової інформації. Це якість дуже важлива для мене, адже якщо людина обмежена в знаннях, наше спілкування може швидко зійти нанівець. Завжди цікаво дізнаватися щось нове в розмові з іншою людиною.

По-друге, наші інтереси повинні збігатися, інакше неможливо знайти спільну мову. На щастя, у мене багато захоплень і в зв`язку з цим я легко знаходжу нові приємні знайомства. Чим більше у вас спільних захоплень, тим якісніше, продуктивніше і цікавіше буде спілкування.

По-третє, людина повинна захоплювати, інакше інші навряд чи звернуть на неї увагу. Мені цікаві люди, які ввічливі з іншими, грамотно формулюють свої думки і відкриті в спілкуванні.

Спілкування – головна частина життя людини в суспільстві. Я вважаю, що кожен повинен спілкуватися з людьми за своїми інтересами, знаходити спільні точки дотику. Головне – знайти людину, з якою завжди буде цікаво і не втратити її.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше