27.07.2019 00:18
for all
318 views
    
rating - | no usr.
 © Поліанна М

Мій характер

Мій характер

Всі люди різні. І не тільки люди. Немає в світі однакових живих істот. Навіть близнюки схожі один на одного лише зовні. Характер у них завжди відрізняється. Іноді абсолютно протилежний. Хтось спокійний, повільний, а хтось активний, спритний, встигає переробити багато занять за короткий проміжок часу. Один добрий, м`який, другий може бути злим, принциповим.

Всі ми особистості. У мене теж індивідуальний характер. Я дуже добрий. Мені завжди шкода дворових собак і бездомних кішок. Намагаюся їх підгодовувати частіше. Допомагаю людям похилого віку. Завжди поступаюся їм місцем в транспорті, пропоную донести важкі сумки. Не можу відмовити в допомозі друзям. На жаль, багато хто цим користуються. Мама каже, що я занадто добрий. Але все одно мною пишається. Я трохи повільний. Люди це часто помічають. Але я про все намагаюся робити якісно. Відповідальність і почуття обов`язку у мене від тата. При всій своїй повільності, я ніколи не запізнююсь. Але легко прощаю запізнення друзям.

Я думаю, що дуже добре, що всі ми різні. Це робить суспільство багатогранним. Потрібно поважати індивідуальність один одного. Не можна над кимось сміятися, принижувати тих, хто не такий, як ти сам.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись