27.07.2019 00:24
Без обмежень
41 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Спорт

Кожен шукає, формує, прокладає свій життєвий шлях самостійно. Всі мають право вибору. Хтось вибирає пасивний спосіб життя, пливе за течією. Чи не дбає про власне здоров`я і своє майбутнє. Інші ж вважають за краще активність, здоровий спосіб життя.

Є люди, які вважають, що спорт – це шкідливо, навіть небезпечно. Він забирає багато сил, часу, призводить до розтягувань, травм. Це йдеться про професійні заняття. Але не всім же брати участь в Олімпіаді.

Спортом можна і потрібно займатися кожній людині. Нехай в невеликих дозах, але фізична активність потрібна. Заняття спортом з дитинства зміцнюють здоров`я, роблять людину сильною, витривалою, дисциплінують. Вчать домагатися поставлених цілей, йти вперед, незважаючи на труднощі.

Хочеться, щоб спорт став супутником кожної людини. Це зробить наше суспільство більш здоровим і гармонійним, як у фізичному, так і у соціальному плані.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше