27.07.2019 10:21
Без обмежень
22 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Професія кухар

У світі дуже багато різних професій. Якщо фах існує, значить він потрібний, затребуваний, важливий для людей. Є сучасні спеціальності, такі, як менеджер, геодезист, програміст, космонавт. Є ті, що вже дещо застаріли, але як і раніше потрібні, як пічник. А є професії на століття. Вони дуже давні, але актуальності своєї ніколи не втратять. Такою професією є кухар.

Вибираючи майбутню спеціалізацію, легко заблукати, заплутатися в калейдоскопі спеціальностей. Але я для себе вже вирішив, що стану кухарем. Не праві ті, хто вважає, що це не чоловіча робота. У професій немає статі і віку. У кращих ресторанах шеф-кухар завжди чоловік.

Я дуже люблю солодке. Уже зараз вмію пекти торти, що роблю на всі сімейні свята. Тому хочу вчитися на кухаря-кондитера. Вважаю, що це корисна, творча і потрібна робота. Для майстра завжди велика радість, коли гості з задоволенням їдять те, що він приготував.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації: Поліанна М

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше