22.12.2019 23:04
Без обмежень
18 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Праця, майстерність, досвід, неробство, лінь

Протягом усього життя кожен з нас повинен працювати. У ранньому дитинстві нашою роботою вважається дитячий садочок. Ми вчимося спілкуватися з однолітками, перебувати в колективі. У шкільні та студентські роки ми повинні виконувати домашні завдання, розвиватися. У більш старшому віці ми стикаємося з нашою основною діяльністю.

У будь-якій професії потрібні майстри своєї справи. Щоб досягти певних успіхів, висот, повинно пройти багато часу. Ми набираємося досвіду у старших товаришів, вчимося на своїх помилках, вдосконалюємося, вивчаючи спеціальну літературу. Лише невпинна праця зробить нас майстрами своєї справи, висококваліфікованими фахівцями, професіоналами.

Якщо ми будемо лінуватися, давати собі слабину, то це призведе лише до розвитку ліні та інших негативних якостей. Лінь, неробство вважаються одними з найбільш поганих людських пороків. І не опинитися у їх владі – це вже велика праця, один з важливих кроків на шляху до наміченої мети.

У будь-якому колективі цінують активних людей, які люблять свою роботу, відповідально і сумлінно ставляться до своєї праці. І, навпаки – жоден начальник не стане терпіти «халтуру», неякісну роботу своїх підлеглих.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше