01.02.2020 13:28
Без обмежень
10 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Роль мистецтва в моєму житті

Творча діяльність людини, яку прийнято називати мистецтвом, міцно увійшла в моє життя ще тоді, коли я була зовсім маленькою. Моя мама привела мене до викладача по вокалу Надії Романівни. Так, три рази в тиждень я стала займатися розучуванням нот і співом.

Щоб зрозуміти деякі прийоми взяття ноти і освоєння співочих навичок, я стала регулярно слухати різноманітних вокалістів. Згодом я зрозуміла, що немає поганих або недостойних уваги жанрів. Кожен з них в доброму виконанні покликаний дарувати почуття глибокого задоволення. Мистецтво емоційно живить людину, допомагає задовольняти потреби в духовному зростанні.

Неможливо уявити світ без художньої творчості. Картини великих майстрів допомагають замислитися над сенсом життя. Класична музика досягає самої глибини душі і допомагає відкидати все погане, прагнучи до високих, гідних цілей. А література нескінченно правильно вчить жити. В її силах вселити людині моральні орієнтири, подарувати добро.

Моє життя зосереджена на мистецтві. Я, усвідомлюючи його силу, готова рости під його чуйним впливом. Леся Українка, Франко, Лисенко, Скорик, Івасюк, а також Елісон Лаппер, Пауло Коельйо, Вільям Фітцсіммонс і багато інших – ось гідні представники вічного мистецтва.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше