22.03.2019 20:00
for all
15108 views
    
rating 5 | 39 usr.
 © Поліанна М

Роль мистецтва в житті людини

Роль мистецтва в житті людини

Твір-роздум

Хтось може сказати, що мистецтво не має такої вже великої ваги в житті людини. І дійсно, набагато важливіше наукові розробки, винаходи, дослідження в природничих науках. Все це дає нам знання про навколишній світ, допомагає в ньому виживати і навіть, в якійсь мірі, керувати певними процесами.

Але якщо уявити, що мистецтва ніколи не існувало: ні пісень, ні картин, ні художніх книг, ні кіно, ні театру ... Який тоді було б наше життя? Я впевнений, що воно було б тьмяним і сірим, безрадісним, а люди були б більше схожі на роботів або тварин, яких цікавлять тільки природні потреби організму.

Мистецтво дає людині можливість розкритися, показати світу свій талант, свої емоції, почуття, душу. А глядачі цінують твори мистецтва не тільки з цікавості, вони отримують від них естетичне задоволення, заряджаються енергією, позитивними емоціями.

Згадайте, скільки струн в вашій душі здатна зачепити улюблена мелодія? А може, ви плакали від перегляду якого-небудь фільму або слухали оперну арію з закритими очима? Деякі картини можна розглядати нескінченно, знаходячи в них новий зміст або просто переносячи себе на місце персонажів. Ось для чого потрібно мистецтво, воно змушує людину відчувати. Воно дарує радість, надію, іноді смуток, цілий калейдоскоп почуттів і емоцій.

Досить згадати, як під час війни народ згуртовувався під патріотичні пісні та вірші. Вони давали людям надію, віру і сили боротися.

Недооцінювати роль мистецтва в житті людини не можна. Без емоцій і почуттів особистість буде однобокою і нецікавою. Вона повинна розвиватися всебічно, почуття прекрасного грають в цьому зовсім не останню роль. Упевнений, в світі не існує людини, котра абсолютно не цікавиться жодним видом мистецтва.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 22.03.2019 23:37  Каранда Га... => © 

)))) я на провокації не ведусь)))
Хліб у спеціалістів відбирати не буду))) 

 22.03.2019 23:33  © ... => Каранда Галина 

Дякую за коментар. З часом буде все, але не все одразу )) І, звичайно, ніхто не боронить зробити публікацію про наголоси ще комусь ))) 

 22.03.2019 23:21  Каранда Га... => © 

Я це зрозуміла, теми для різних класів. Просто вчителі зараз "заточені" під ЗНО. Знаючи, що їх та дітей жде попереду, вони відразу починають націлювати саме на те, чого вимагать на ЗНО. Велика дурість, як на мене: здавати мову, а особливо літературу, у формі тестів. Та маємо поки це.
Мені ще свіжі враження від минулорічного випуску)
Я ніколи ні з мовою, ні з творами проблем не мала, але, вникаючи в завдання і вимоги, трохи звіріла)))
Авраменка взагалі б повісила на якомусь наголосі)))
До речі - ви й про наголоси публікацію зробіть. Шукатимуть учні... 

 22.03.2019 23:10  © ... => Каранда Галина 

Це не під ЗНО шпаргалки,тому не усі твори відповідають цим вимогам 

 22.03.2019 22:49  Каранда Га... => © 

) гарні шпаргалки.
Настільки я знаю, зараз до твору на ЗНО вимоги дуже чіткі:

1.Теза

2. Перший аргумент

3. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва (живопис, музичне мистецтво).

4. Другий аргумент

5. Приклад із власного життя або історії

6. Висновок

Без цитати та прикладу з власного життя високого балу не дадуть ((
Тобто - ніякого простору для творчості )))) яке вже там мистецтво!)))