20.02.2020 22:10
Без обмежень
16 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Природа, людина, здоров’я

Кожна людина розуміє, що чиста природа – це запорука здоров`я не тільки всієї планети, але і всіх, хто живе на ній, в тому числі і людини. Звідси випливає, що на людстві лежить величезна відповідальність за стан екології. Тому не дивно, що це турбує і мене.

Як я оцінюю роль природи в житті людини? І що я можу на сьогодні зробити корисного, щоб допомогти планеті?

Продукти харчування, одяг, ліки та багато іншого ми отримуємо, як подарунки природи. Але це дрібниці, ми залежимо від неї набагато більше. Наприклад, така наука, як біоніка, що розширює можливості людської думки. Навіть назва цієї галузі сучасних технологій говорить, що ми, люди, спостерігаємо за природою і наслідуємо їй. В арсеналі цієї молодої науки є відкриття, що роблять життя зручніше, і навіть сприяють поліпшенню здоров`я людини.

Так чи можна необдумано або навіть з жадібності губити наш будинок, який годує, одягає нас, а ще й вчить? Це було б вкрай необдумано. Тому вчені всього світу схвильовані тим становищем, яке зараз є на Землі. Вони не просто б`ють на сполох, а й розробляють різні програми, здатні змінити стан речей.

Мені небайдуже це питання, тому я спостерігаю за діями всіх тих, хто хоче допомогти очистити екологію. Крім того, нехай це і дрібниця, але я й сама намагаюся не забруднювати навколишнє середовище.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації: Поліанна М

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше