20.02.2020 22:11
Без обмежень
14 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Екологія

Останнім часом тільки й чути, що екологію потрібно берегти. Але, що таке екологія? І чому її потрібно оберігати? Хто їй загрожує? І що в моїх силах зробити, щоб захистити екологію?

Екологія – це місце існування всіх існуючих на планеті живих організмів, їх дім. А також це закони, за якими відбувається взаємодія між ними. Існує наука, яка все це вивчає. Але, екологією називають і різні програми, розроблені для охорони всього живого на землі, тобто захищають навколишнє середовище.

Чому потрібно оберігати екологію? Відповідь проста, адже вона стосується і нашого існування на планеті. Людська безпека, можливість вирощувати продукти харчування, дбати про комфортне існування, ось, що мається на увазі, коли йдеться про екологію. Тому й зрозуміло, що усім нам варто дбайливо до неї ставитися.

Але, іноді саме людина, її жадібність і жорстокість є головним ворогом екології. Тому, для кожної людини важливо навчитися розуміти її значення і виробити стратегії по бережному ставленню до всього живого. Цьому я навчаюся в школі. І сподіваюся, що отримані знання не забудуться, коли я подорослішаю, і від моїх дій теж буде щось залежати.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації: Поліанна М

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше