03.07.2021 12:51
для всіх
8164
    
  33 | 35  
 © Поліанна М

Сучасна фізика як доказ мудрості наших предків

Сучасна фізика як доказ мудрості наших предків

Щоб усвідомити усю мудрість наших предків достатньо лише подивитися на улюблений смартфон. Здається, що він не такий вже й складний, але якщо розібратися, його винайдення просували тисячі відкриттів на протязі сотень років.

Спочатку були відкриття Ампера та Ома 200 років назад, що зробили перші кроки до електрики. Далі йшли досліди Фарадея, Джоуля, Ленца, що дозволили усвідомити, що таке електричний струм. Згодом Максвел прийшов до електромагнітних коливань. А за ними сотні вчених та тисячі винаходів, що продовжили цей шлях. Крок за кроком мудрі люди просували технології.

Сучасна фізика не менше відстає досягненнями та винаходами. Ще кілька років назад ми не вірили в гнучкі дисплеї та електромобілі, які можуть витіснити звичайні двигуни внутрішнього згоряння, але це так. Нові гнучкі смартфони уже з’являються на прилавках, а багато країн відмовляються від авто на дизельних та бензинових моторах. Хіба це не доказ мудрості наших предків та сучасників? Крок за кроком, кожен додавав свій вклад в загальний розвиток. І врешті ми маємо нові технології, які дозволяють летіти в космос, думати про заселення Марса, створення роботів, літаючих авто та комп’ютерів, які мають штучний інтелект і можуть за секунди робити дослідження, на котрі колись витрачалися десятки років. І це вже не фантастика, це саме те, чим ми, молодь, будемо займатися коли закінчимо школу.


Запрошуємо школярів підписатися на канал youtube "Готові Домашні Завдання (ГДЗ): Фізика":

Перейти до ГДЗ на YouTube


Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
Не знайдено або поки відсутні!