22.06.2017 18:55
for all
389 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Душа

Афоризми


Наскільки ж болящі і обмежені люди, які реєструються на літературних сайтах, інкогніто з метою образи оточуючих, вважаючи, що ніхто їх не впізнає і не притягне до відповідальності.
***


Життя тролів подібна до повітряних куль, варто тільки не звертати на них увагу, і вони відразу здуваються в пошуках нового натхнення!!!
***


Ворог долає Вас, коли починаєте постійно думати про нього.
***


Не можна збивати дихання поета, адже воно натхненню рідне...***


Майстерність письменника (поета) полягає в тому, з будь-якої емоції і ситуації черпати натхнення, а не навпаки!
***
Письменник без читачів - король без королівства.
***


І навіть гавкіт собак, краще тиші, бо, немає такого (земного) царства, яке любив би кожен його житель або гість.
***


Сьогодні я подорослішала і зрозуміла, що якщо я не компетентна в психіатрії, то розмовляти з болящими безглуздо, я їм допомогти все-одно не зможу.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 23.06.2017 15:44  © ... => Тетяна Белімова 

Щиро дякую!!! Пані Танечко, Ви дуже точно все позначили!!! Саме так, болючі, з збоченими ідеями, і начебто розумієш, що людина хвора або просто хам, а все одно даруєш їй частину своїх емоцій. Ось одна така дама-троль, до того ж у минулому освічена, що випливає з її монологів. Не дає мені ...

 23.06.2017 09:10  Тетяна Бел... => © 

Гіркі. але правдиві істини... На жаль... Моральність ніколи не буде кричати про себе, натомість аморальність буде завжди повчати і нав`язувати свої збочені погляди.

Тролі - дуже неприємна тема, а найбільша прикрість у тому, що дійсно вміють вишукати болючі для спільноти / особистості питання і "сипати соль".