Липа Ольга - Душа Українки

Липа Ольга - Душа Українки
Україна  Я радикальна ідеалістка. Я справжня і не хочу ставати зобов`язаною. І хоча б у літературі хочу залишатися вільною.

Перша книга видана у 2015 році "Душа українки", брала участь у колективних збірниках.

Пишу українською, російською, англійською. Виступаю в жанрі поезії, прози, драматургії і живопису (філософська тематика; народна лірика, історія, самобутність і традиції українського народу, козаки). Автор літературознавчих статей, афоризмів. Здійснюю поетичні переклади.
Юрист, правозахисник. Люблю літо.

Публікації: Липа Ольга - Душа Українки

Пошук по сайту

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Информационные войны. Мифы о Башаре аль Асаде

  С позиции юриста, изучавшего международное публичное право, и имеющего аттестат международного образца. А так же, бывшего жителя Сирии.

 • Памяти Хазефа аль Асада...

  Нужна ли Сирии демократия? Свергнуть правящий режим в Сирии, и установить в ней демократию, все равно, что установить самодержавие в современной Америке.

 • Сирія. Масьяф. Інфраструктура. Місцева кухня

  Вулиці міста прикрашають переважно одноповерхові торгові лавки, усміхнені і привітні, власниками і одночасно продавцями яких, як правило, були чоловіки, якi дуже люблять чай мате. П`ють вони його вельми гарячим з скляних стаканів, через металеву трубочку-фільтр. Так як необхідні трави, містяться безпосередньо в склянку, після чого, заварюють окропом.

 • Сирія. Масьяф.Житловий квартал та балкони.Нарис

  Сирія. Масьяф.Житловий квартал та балкони.Нарис

  Примітно, але у сирійців нерідко були, радянські дружини.

 • Сирія. Гори околиць фортеці «Масьяф». Нарис

  Сирія. Гори околиць фортеці "Масьяф". Нарис

  Всі гори, околиць міста і фортеці "Масьяф", вкриваються зеленим полотном, прикрашеним дрібними жовтими квіточками і великими яскраво-червоними маками!

 • Сирія. Масьяф.ч.1. Нарис

  Сирія. Масьяф.ч.1. Нарис

  Оживає тут якась мальовнича старовина, з дитинства знайома нам зі східних казок. Ніби ця дивовижна країна, оточена невидимою фортецею, а фактично так є, що обгороджує її від впливу часу та іноземних культур, дбайливо плекає і сберегающая свої таємниці і історію, від чужих цивілізацій і цікавих очей.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.