Найновіші публікації в розділі «В книгарні»

Пошук по сайту

 • Бойчук Роман
  5 | 3

  «Збірка поезій для дорослих "Мовою тіл"…» 18+

   © Бойчук Роман

  Читайте і ловіть миті задоволення! Кожна поезія зі збірки "МОВОЮ ТІЛ" захопить вас своєю чуттєвістю, проникне ніжністю слів і яскравими образами у вашу свідомість – й ви обов`язково почнете фантазувати та насолоджуватися прочитанням книги.

 • 5 | 12

  Трояндовий джем«Трояндовий джем»

   © Тетяна Белімова

  "Теплі історії" - це вже певний бренд сучасної української літератури. Досить часто про цю прозу самі читачі кажуть, що вона терапевтична, здатна залікувати душевні рани. Я сама відчула на собі такий ефект, коли декілька років тому прочитала "Теплі історії до кави" Надійки Гербіш. Тоді я і подумати не могла, що колись і моя книга вийде у такому ж форматі. Я щиро запрошую Вас познайомитися із "Трояндовим джемом" і "скуштувати" його.

 • 5 | 3

  Ліричний голос української Кліо«Ліричний голос української Кліо»

   © Софія Філоненко

  «Було три сестри…» – так по-казковому починається «Вільний світ», але він не обіцяє нам ані пригод богатирів, ані зустрічей із фантастичними істотами, ані весілля у фіналі. Герої роману живуть не в зачаклованому лісі чи царстві морському, а в Україні ХХ століття, в часи воєнного лихоліття, яке готує люті випробування кожному з них.

 • 5 | 8

  Розлучення як тренд, або Ще раз про кризу української родини«Розлучення як тренд, або Ще раз про кризу української родини» 18+

   © Софія Філоненко

  «Усі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму». Відомий початок класичного твору Льва Толстого міг би послужити епіграфом для роману Тетяни Белімової «Київ-крапка-ua». Здається, про фатальний розлад між чоловіком і дружиною вже списано тонни паперу. Що нового можна сказати про жіночу недолю на початку третього тисячоліття? Сучасні українські авторки написали на цю тему так багато – варто лишень згадати імена Євгенії Кононенко, Марії Матіос, Людмили Тарнашинської, Ніли Зборовської, Галини Тарасюк і Марії Кривенко…

Анотація до розділу «В книгарні»