Найновіші публікації в розділі «В книгарні»

Пошук по сайту

  • Бойчук Роман
    5 | 3

    «Збірка поезій для дорослих "Мовою тіл"…» 18+

     © Бойчук Роман

    Читайте і ловіть миті задоволення! Кожна поезія зі збірки "МОВОЮ ТІЛ" захопить вас своєю чуттєвістю, проникне ніжністю слів і яскравими образами у вашу свідомість – й ви обов`язково почнете фантазувати та насолоджуватися прочитанням книги.

  • 5 | 12

    Трояндовий джем«Трояндовий джем»

     © Тетяна Белімова

    "Теплі історії" - це вже певний бренд сучасної української літератури. Досить часто про цю прозу самі читачі кажуть, що вона терапевтична, здатна залікувати душевні рани. Я сама відчула на собі такий ефект, коли декілька років тому прочитала "Теплі історії до кави" Надійки Гербіш. Тоді я і подумати не могла, що колись і моя книга вийде у такому ж форматі. Я щиро запрошую Вас познайомитися із "Трояндовим джемом" і "скуштувати" його.

  • 5 | 3

    Ліричний голос української Кліо«Ліричний голос української Кліо»

     © Софія Філоненко

    «Було три сестри…» – так по-казковому починається «Вільний світ», але він не обіцяє нам ані пригод богатирів, ані зустрічей із фантастичними істотами, ані весілля у фіналі. Герої роману живуть не в зачаклованому лісі чи царстві морському, а в Україні ХХ століття, в часи воєнного лихоліття, яке готує люті випробування кожному з них.

  • 5 | 8

    Розлучення як тренд, або Ще раз про кризу української родини«Розлучення як тренд, або Ще раз про кризу української родини» 18+

     © Софія Філоненко

    «Усі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму». Відомий початок класичного твору Льва Толстого міг би послужити епіграфом для роману Тетяни Белімової «Київ-крапка-ua». Здається, про фатальний розлад між чоловіком і дружиною вже списано тонни паперу. Що нового можна сказати про жіночу недолю на початку третього тисячоліття? Сучасні українські авторки написали на цю тему так багато – варто лишень згадати імена Євгенії Кононенко, Марії Матіос, Людмили Тарнашинської, Ніли Зборовської, Галини Тарасюк і Марії Кривенко…

Анотація до розділу «В книгарні»