17.12.2017 10:55
Без обмежень
97 views
Rating 0 | 0 users
 © Чиянова Марина Вікторівна

Останні та передостанні живі

Модифікації організму

Ефективно чи контрпродуктивно? Науко, не мовчи!

"Или мы превращаемся в людей, у которых есть ключики, как у старых игрушек, или у нас есть свобода воли, и мы можем принимать личные решения" . (с) Тетяна Черніговська, видатний російський науковець, біолог, письменниця


"Або ми перетворюємось на людей, у яких є ключі, як у старих іграшок, або у нас є свобода волі, і ми можемо приймати особисті рішення" (с) Тетяна Черніговська, видатний російський науковець, біолог, письменниця


Не всі є видатними програмістами. З іншого боку, хіба тут, у цьому ствердженні, немає закодованої безвиході? 


Ми є і людьми, і механізмами. 

Водночас. 

Тільки в свідомості пані Черніговської між цими "расами" є чітка полярність. Можливо, так і було б з соціальної точки зору легше. Насправді ж особистість - це синтез всього, з чим вона стикається. 


Частково деперсоналізовані, але все ще могутні - таким я бачу своє покоління (1981-2003). 


І ми станемо ще могутнішими, коли отримаємо доступ до справжніх, вдосконалених бюлетенів для голосування, справжньої, живої, динамічної моди, справжніх, вільних та водночас елітарних ЗМІ, оновлюваної освіти, в яких впізнаємо себе, а також медичного страхування від артриту, гормональних розладів та ПТСР. Київ, Одеса, Тулуза 17.12.2017Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Інтелігенція та інтелектуали / Політика та суспільство | Чиянова Марина Вікторівна». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Як каміння / Балада | Чиянова Марина Вікторівна».

Новини.
Життя.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Чиянова Марина Вікторівна

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо