24.07.2019 13:05
Без обмежень
43 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Зимовий день

Я виходжу на вулицю, і мене сліпить блиск снігу, яким замело все навколо. В снігу дерева, машини, будинки, на узбіччях доріг пухнасті замети, а промені яскравого січневого сонця відбиваються від мільйона дрібних сніжинок і засліплюють перехожих.

Взимку сонячні безхмарні дні особливо холодні й морозні, але гуляти в такі дні все одно дуже весело і приємно. Такий мороз разом з сонцем навіть трохи приязний, а при розмовах з рота вириваються маленькі хмаринки пари, як у казкових драконів. Головне одягнутися тепло, не забути шапку, шарф і рукавиці, тоді можна кататися з гірки, грати в сніжки і будувати фортеці зі снігу до самого вечора.

Коли темніє, вулиці виглядають надзвичайно красиво в світлі ліхтарів, як ніби тут буде відбуватися якась новорічна казка. Ідеш після прогулянки додому і милуєшся цією красою засніженого міста, яку геть не хочеться полишати.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації: Поліанна М

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше