28.07.2019 10:47
Без обмежень
191 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Як би я був директором школи

Школа, в якій я вчуся, дуже популярна в нашому місті. Щоб потрапити в спеціалізовані класи, треба здати дуже важкі іспити. У нашій школі дуже хороший директор, розумна інтелігентна людина, але трохи несучасна.

Якби я став директором школи, то обов`язково зберіг би все хороше, що є в ній зараз. У нас багато класних вчителів, на уроки яких хочеться йти. Проводиться багато конкурсів, олімпіад, спортивних змагань і концертів. У школі чисто, красиво.

Але в нашій школі мало класів, обладнаних сучасними комп`ютерами з набором популярних програм. У бібліотеці немає електронної складової. Було б чудово використовувати месенджери в організації шкільного життя. Можна так обладнати спеціальні кабінети для лабораторних робіт з фізики та хімії, що від охочих експериментувати не буде відбою. Якщо в школі зробити обсерваторію, кабінет для релаксації, міні-кінотеатр, то нікого не виженеш навіть додому. Не школа, а мрія.

Шкільні роки – це ціла епоха в житті кожної людини. Тут ми отримуємо знання, спілкуємося, творимо. Тут формуються наші цінності, тут ми ставимо перші цілі. Тому найголовніше в школі – це атмосфера співпраці та можливості щось створювати. Якби я став директором школи, то намагався б у всьому подавати гідний приклад своїм учням і колегам. До речі, наш директор з цим завданням справляється.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше