16.02.2021 16:16
for all
140 views
    
rating - | no usr.
 © Дано:

Вправа № 24

7 клас

Розв’язки задач з Вправи № 24 з підручника фізика 7 клас (В. Г. Бар’яхтар, Ф. Я. Божинова, С. О. Довгий, О. О. Кірюхіна). Подані відео-підказки до завдань (2, 4, 7, 8, 9) допоможуть перевірити правильність виконання домашнього завдання.

Пам’ятай, розв’язки з ГДЗ (Готові Домашні Завдання) треба використовувати лише як підказки.

Вправа № 24 до §24 «Гідростатичний тиск»

2. Деякі любителі фрідайвінгу можуть занурюватися на глибину 100 м. Визначте, який найбільший гідростатичний тиск діє на пірнальників під час такого занурення.


PlayVideo YouTube

4. На якій глибині тиск у мастилі становить 8 кПа?


PlayVideo YouTube

7. Наталка мешкає в триповерховому будинку на останньому поверсі. Чи вдасться їй прийняти душ, якщо насос, який стоїть на підлозі першого поверху, подає воду під тиском 80 кПа, висота одного поверху 3 м, а лійка душу розташована на висоті 1, 5 м від підлоги?

PlayVideo YouTube

8. Якою є маса дослідника (див. рисунок), якщо площа дотику подушки і дошки, на якій він стоїть, дорівнює 800 см2, а вода в трубці встановилася на висоті 1 м? Що треба зробити дослідникові, щоб, не нахиляючи трубку, вигнати майже всю воду назовні?

Рисунок до Вправи № 24 (8)


PlayVideo YouTube

9. Визначте силу, яка тисне на дно бочки в досліді Паскаля (див. рисунок), якщо висота води в трубці становить 4 м, а діаметр і висота бочки дорівнюють 0, 8 м. Визначте масу тіла, яке тиснутиме на дно бочки саме з такою силою, якщо площа дотику тіла і дна дорівнюватиме площі дна.

Рисунок до Вправи № 24 (9)PlayVideo YouTube


Запрошуємо школярів підписатися на канал youtube "Готові Домашні Завдання (ГДЗ): Фізика":

Перейти до ГДЗ на YouTube


Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись