09.11.2018 23:20
Без обмежень
172 views
Rating 5 | 2 users
 © Поліанна М

Біографія Марко Вовчок: Мовчазне божество

Історії стосунків з чоловіками української письменниці Марко Вовчок

Яке піднесено-прекрасне створіння ця жінка!
Тарас Шевченко

Марко Вовчок – «фатальна» жінка. Нею захоплювалися, її боялись, кохали та навіть проклинали. Чоловіки розуміли, що вона міняє історію. Вона робила те, що більшість їх не могли. Марія Вілінська (Марко Вовчок) єдина українська жінка-письменниця свого часу, вона досягала усього. Але на скільки їй щастило в особистому житті, яке було її жіноче щастя?

Прошу передивитися сюжет про стосунки поетеси з чоловіками. Це біографія Марко Вовчок, котра розкриває справжню жінку – адже саме кохання надавало наснаги та бажання. Саме чоловіки розкривали її сили. Хоча ні, стати єдиною письменницею 50-их років 20 століття в українські літературі вона змогла лише завдяки собі.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше