23.07.2019 23:36
for all
685 views
    
rating 5 | 2 usr.
 © Поліанна М

Мій улюблений предмет

Мій улюблений предмет

Мій улюблений предмет – математика. Математика розвиває пам`ять, абстрактне і логічне мислення, уважність і посидючість. Це дуже цікава і корисна наука.

Я люблю вирішувати різні завдання: по хімії, фізиці, інформатиці та в шахах. Але найскладніші і найбільше різноманітніше завдання пропонує саме математика. Вона описує безліч моделей і закономірностей, спирається на нескінченну кількість правил, формул, теорем та аксіом. У завданнях безліч даних: постійних, змінних, невідомих. Процес пошуку рішення захоплює, може займати кілька годин, а то й днів. Я дуже радію і пишаюсь, коли знаходжу правильну відповідь на задане питання. Математика «качає» розум, розвиває аналітичні здібності, допомагає успішно освоювати інші предмети.

Значення математики в нашому житті важко переоцінити. Вона затребувана в повсякденному житті: ми рахуємо, вимірюємо, порівнюємо. Вона є основою та інструментом для розвитку всіх інших наук. Будь-які закономірності в фізиці та хімії, тести в психології, розрахунки в астрономії, статистичні дослідження спираються на математичні знання. Нею наповнена наша соціальне і професійне життя.

Математика один з основних предметів у шкільній програмі. Знання та навички, які вона формує, неминуче стануть в нагоді в сучасному житті.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 24.07.2019 06:15  Каранда Галина => © 

О, так!))))

Задачі на системи рівнянь, спрощення тригонометричних виразів та інтегральні рівняння - самий смак!))) Окремий вид насолоди процесом, який більшість чомусь не розуміє (вид насолоди не розуміє, не сам процес)))). 

Ех!)