23.12.2019 21:56
Без обмежень
24 views
Rating 0 | 0 users
 © Поліанна М

Дар дружби

Дружба – це дійсно справжній дар. Людина, у якої є друзі, знає, що завжди знайде розуміння і допомогу в їх особі. Коли є такі близькі люди, з якими ти можеш поділитися найпотаємнішим, то ти завжди відчуваєш підтримку. Ти знаєш, що поруч є люди, здатні на багато що заради твого благополуччя. Зі справжніми друзями можна не боятися бути смішним або шаленим. Вони завжди зрозуміють і приймуть тебе таким, який ти є. Друзі знаходяться поруч просто так, а не з корисливих міркувань.

Кожен завжди має можливість знайти вірних товаришів. Дружба робить людей добрішими і щасливішими. Приємно знати, що є друзі, які не залишать тебе в складній ситуації. Ти завжди зможеш звернутися до них за допомогою, а вони теж будуть сподіватися на тебе, як на товариша. Але ж по-справжньому дружити, здатні не всі люди. Є такі люди, які скрізь і в усьому шукають вигоду, відповідно, заради себе, коханого, вони можуть навіть підставити іншу людину.

Дар дружби дається не кожній людині. Цей дар дістається тому, хто щиро здатний радіти за товариша, хто завжди прийде на допомогу і не залишить у важкій ситуації. Відсутність друзів робить людину самотньою, а самотність робить людину нещасною.

  • Якщо Вам сподобався чи був корисний цей текст і Ви хотіли б віддячити або фінансово підтримати дописувача Поліанна М за минулі чи майбутні зусилля, можете перерахувати довільну суму коштів, що Вас не обтяжує, за вказаними нижче реквізитами:
  • або просто не забудьте
  • Ми Вам дуже вдячні та наголошуємо, що кошти перераховуються безпосередньо автору публікації. Інтернет-проект "Проба Пера" жодної фінансової винагороди з переказу коштів не отримує.

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації: Поліанна М

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше