01.12.2020 17:01
для всіх
128
    
  4 | 4  
 © Борис Костинський

"Заборонений" - фільм про Василя Стуса

Play«Заборонений» - фільм про Василя Стуса

з рубрики / циклу «Цікаві відео»

Василь Стус - абсолютно героїчна постать. В середовищі українських дисидентів його одноголосно звали КРЕМІНЬ. Україна реально щаслива, що в неї є отакий БЕЗДОГАННИЙ ВЗІРЕЦЬ відданості визвольній ідеї!  

Гірко визнавати, що сьогодні ім`я поета-мученика майже забуте. На авансцені люди, для котрих Україна - проєкт і нічого більше! Тому вихід фільму "Заборонений" є таким важливим саме в цей сумний та доленосний для України час. 

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 18.12.2020 12:07  Анатолій Костенюк => © 

Зі Стусом в серці...

 06.12.2020 23:12  © ... => Тетяна Чорновіл 

Пані Тетяна, "народна мудрість" - це пусті слова. А факти такі: "мудрий народ" підтримав в Україні не патріота Петлюру, а більшовиків, котрі навішали тому народу локшини на вуха про "землю - селянам" та "фабрики - робітникам". Зовсім нещодавно на наших з Вами очах той самий "мудрий український народ" привів до влади зграю телепнів та циркачів, давши копняка, нехай і не ідеальному, але патріоту Порошенку. Нема ніякого "мудрого народу" і ніколи не було! А є бидломаса, котру потрібно НАПРАВЛЯТИ СИЛОМІЦЬ! Про це постійно говорить Дмитро Корчинський, котрого тримають за дурника-фріка. Зміни прийдуть не від "мудрого народу", котрий сидить попід тином на його хуторі, а від купки відчайдух-патріотів. І ось в цьому я не сумніваюсь ні краплі!

 06.12.2020 07:02  Тетяна Чорновіл => © 

Справді, гірко визнавати забуття, особливо в світлі останніх подій, коли розумієш, що те забуття ще й підтримується штучно! Будемо надіятися на мудрість народну, завдяки якій щось таки може змінитися на краще!