28.04.2017 20:08
для всіх
345
    
  - | -  
 © Вікторія Івченко

Вони в контексті Сучасності

Вони в контексті Сучасності

з рубрики / циклу «Критика»

ВОНИ загадали в’єтнамцям продати власні с/г угіддя – в обмін на КРЕДИТ в один мільярд… В’єтнамці їхній кредит взяли – і якомога скоріше повернули. До того ж у країні заборонено законом продавати іноземцям свої землі.


Загадали ті ж добродії зробити й грузинам так само. А ті швидко зіскочили з наркотичної голки. ВСТИГЛИ.


Поляки взяли КРЕДИТ – і також встигли віддати без надто руйнівних для себе наслідків, оскільки виявилися сконсолідованою спільнотою – на релігійних і патріотичних засадах.


Прибалти – коли їм запропонували той кредит і вступ до Євросоюзу – ВИКОНАЛИ ВСІ УМОВИ. Їм нічого іншого не залишилось, як підкоритися жорстким ПРАВИЛАМ ГРИ. При цьому більша частина чоловічого населення виїхала за кордон – НА ЗНАК ПРОТЕСТУ. Заробітчанами подалися вони відпрацьовувати той гіркий хліб… Нині Прибалти кажуть самі: ми зробилися окраїною Європи. Продуктивні сили майже знищені… НАРКОТИК ДІЄ.


Українців підсаджували НА ЦЮ ГОЛКУ ще за часів президентсва Ющенка, з 2004… Вже тоді БЛАГОДІЙНИКИ вели перемовини з тодішньою владою - про надання траншу. Нині – бачимо результат. Пора гіркого протверезіння настала. Нам пропонують (у примусовому порядку) продати власні с/г угіддя, знищити малий і середнє підприємництво, перетворити на жебраків 90% населення. Розписатися у власній неспроможності та недієздатності. Стати вічними прохачами, злидарями. Добровільно здатися у полон ГОСПОДАРЯМ.

Їхні маріонетки (до речі) тримають готівку ВДОМА ПІД МАТРАСАМИ і готові будь-якої миті драпонути з країни. Вони живуть у багатоповерхівках, обладнаних вертолітними майданчиками – на випадок загострення ситуації. ВОНИ знищили більшу частину наших банків – не лише проблемних, але й успішних, – аби награбоване відправити до офшорів. Останню шкуру хочуть здерти – і покласти на вівтар своєму богові?...Українці, скільки можна СПАТИ?? СОН розуму народжує ЧУДОВИСЬК. Нас може сконсолідувати цивілізаційна ідея (праві філософ Арестович https://www.youtube.com/watch?v=-YrfTfcqvhk&feature=share і професор Соскін https://www.youtube.com/watch?v=6iR_-vYiPRA&feature=share)

Якщо вистачить розуму об’єднатися і не впадати у крайнощі – ані націоналізму, ані будь-якого іншого – ізму.УСІ ТІ - ІЗМИ нав’язані ВОРОГАМИ, які, мов наркотичні голки, десятиліттями, століттями висмоктували нашу кров і мізки, отруюючи їх. Натравлюючи одну спільноту на іншу…ПОДІЛЯЙ І ВЛАДАРЮЙ – ось їхній девіз. ТО В ЯКЕ ГЕТТО будемо відправляти росіян, які досі не вивчили української?.. Прокиньтеся, пане Скрипко! Ми самі уже давно в тому гетто.


Варто опохмелятися зранку, перепрошую... Чи той наркотик уже остаточно зруйнував наші мізки???


P.S. Аби мої міркування не були надто песимістичними, наводжу ось таке повідомлення, виловлене сьогодні вранці зі світової мережі Інтернет.


***

Афонські старці зробили приголомшливе пророцтво про Україну: прийде новий президент, який буде…

//korupciya.com/afonski-startsi-zrobili-prigolomshlive-prorotstvo-pro-ukrayinu-priyde-noviy-prezident-yakiy-bude/ 25/04/2017


***

«Погано жити українцям залишилось рівно 4 роки» – старці з Афону, – передає Корупція Інфо.

Старці з Афону зазначили, що вони з гори спостерігають грандіозну подію – становлення України як держави.

Ми живемо в переломну епоху для України, кажуть старці. Можливо, відбувається відтворення Нової Київської Русі, яка ніколи не помре: про це говорить гімн й, звичайно, герб у вигляді сокола на видобутку.

Афонські старці заявили, що Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2021 року з центром у Києві. Стартом буде з`єднання на небі Сатурна і Юпітера в день сонцестояння 21 грудня 2020 року (з точки зору зірок – це грандіозне епохальна подія для всіх нас).

Афонські старці додали, що погано жити українцям залишилось рівно 4 роки. З 2021 по 2033 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни станеться нове "китайське диво".


Прийде новий президент – реформатор, який буде високого зросту на "Білому коні" (є навіть пророцтво Ванги з цього приводу) і настільки відродить економіку нашої країни, знищить корупцію, проведе реформи. Нас почнуть поважати в Європі і у всьому світі.


А після 2024-2025 року у нас вже будуть шанси стати повноцінним членом Євросоюзу.

Чекати залишилося вже недовго – зустрічі президентів Порошенко і Путіна восени, після Дня Незалежності, покладуть край конфлікту в Донбасі.


2017 рік може стати переломним у всіх сенсах, економіка почне зростати, почнуться великі інвестиції в нашу країну.

2018 рік – почнеться поступове зростання населення країни, можлива важлива пенсійна, медична реформа.

2019 рік – експансія торговельних відносин з іншими країнами і альянс з ними.

2020 рік – повернення Криму Україні.

2020 рік – важливий рік для реформ в церкві, це рік можливу незалежність Української церкви від Московського патріархату, також це прихід у політику майбутнього харизматичного лідера – "рятівника України". Після чого, у 2024 році, він стане "Князем" Всієї нашої України – Русі (саме так слід називати нашу країну в майбутньому) і поєднає її з цивілізованими країнами Європи.


//korupciya.com/afonski-startsi-zrobili-prigolomshlive-prorotstvo-pro-ukrayinu-priyde-noviy-prezident-yakiy-bude/

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 29.04.2017 09:20  © ... 

РОСІЙСЬКОМОВНА МІСЬКА КУЛЬТУРА - патріоти України НАСКРІЗНО. Безумовно. Арестович: "Я не люблю російські архетипи, вони не викликають у мене ніяких сантиментів". АЛЕ МОЯ РІДНА МОВА - РОСІЙСЬКА. І я МАЮ ПРАВО бути УКРАЇНЦЕМ. Скриньку Пандори відкрити дуже легко..."

 29.04.2017 09:08  © ... 

Video YouTube

 29.04.2017 09:07  © ... 

Petro Boriwiter
Земля має бути влдасністю Первинних громад - народу, що на ній живе і буде жити. Як будуть поступати з землею в майбутній Україні читайте тут: