Найновіші публікації в розділі «Журналістика та ЗМІ»

Пошук по сайту

 • Борис Костинський

  «1 серпня 2020 року не стало Андрія "Червня" Гергерта. Вічна пам`ять ВОЇНУ та ПАТРІОТУ!»

   © Борис Костинський

  Біль та жалоба сьогодні панують в серці кожного свідомого українця та всіх тих, кому щиро не байдужа доля України - пішов у ВІЧНІСТЬ командир батальйону "Аратта" Добровольчого Українського Корпусу Андрій "Червень" Гергерт. Вічні слава та пам`ять ВОЇНУ і ПАТРІОТУ!

 • Борис Костинський
  5 | 7

  «Дмитро Корчинський - про кандидатів на Президента України»

   © Борис Костинський

  Дмитро Корчинський не завжди був таким, яким нам би хотілося його бачити, але він ніколи не втрачав почуття гумору, яке в нього на найвищому рівні і яке, взагалі, є його реальним брендом.

 • На захист столичного Будинку актора: Фенікс-птах«На захист столичного Будинку актора: Фенікс-птах»

   © Вікторія Івченко

  Мій Боже, як би не старались

  Враги мерзенні нас згубить,
  Народ - живий... Хоч їм все мало:
  Пофарбувався Лис рудий!


  І досі фарба тая синя,
  Облуплена з усіх боків,
  Маскує Лиса... Світло й тіні...
  І - міражі серед пісків.

 • 5 | 1

  Думки з приводу: ХТО НАСПРАВДІ ПРОВОКУЄ??«Думки з приводу: ХТО НАСПРАВДІ ПРОВОКУЄ??»

   © Вікторія Івченко

  Мені показали невелику публікацію зі свіжого номера газети «Слово просвіти» - про діяльність Михайла Саакашвілі в Україні. Перше, що кинулося в очі – заголовок. Щось про кровопролиття… Яке він готовий був організувати.

 • Вікторія Івченко

  «Під Верховною радою - про Поета і поезію. І про Саакашвілі...»

   © Вікторія Івченко

  Наприкінці цього літа я мала нагоду поспілкуватися з директором одного з поважних київських видавництв, який чудово знає усю цю «кухню». Він сказав мені прямо: «Вікторіє, якби не було вкрадено так багато коштів, якби вони свого часу дійшли до нашого видавництва, я би видав і Вас, і ще сотню таких, як ви!»

 • Вони в контексті Сучасності«Вони в контексті Сучасності»

   © Вікторія Івченко

  ВОНИ загадали в’єтнамцям продати власні с/г угіддя – в обмін на КРЕДИТ в один мільярд… В’єтнамці їхній кредит взяли – і якомога скоріше повернули. До того ж у країні заборонено законом продавати іноземцям свої землі.
  Загадали ті ж добродії зробити й грузинам так само. А ті швидко зіскочили з наркотичної голки. ВСТИГЛИ.
  Поляки взяли КРЕДИТ – і також встигли віддати без надто руйнівних наслідків, оскільки виявилия сконсолідованою спільнотою – на релігійних і патріотичних засадах.

 • 4 | 1

  ВИПРОБУВАННЯ ЧАСОМ І ОБСТАВИНАМИ«ВИПРОБУВАННЯ ЧАСОМ І ОБСТАВИНАМИ»

   © Вікторія Івченко

  Доля Ігоря Завадського – незвичайна. Це доля творчої людини, котра йде за за власним Призначенням – разом із досягненнями і невдачами... Але Ігор – надзвичайно світла, сильна особистість. Тож йому судилися особливо драматичні життєві випробування, які, в свою чергу, «притягнули» – наче магніт – відверту брехню і наклепи конкурентів-недоброзичливців. Довелося дорогою ціною "відпрацьовувати" людську підлість.

 • «МИРНА ВІЙНА» КОНЦЕПЦІЯ««МИРНА ВІЙНА» КОНЦЕПЦІЯ»

   © Юдов

  Як би вишукано не пояснювалося поняття війни у довідниках, її суть у захопленні чужої території силою з метою встановлення на цій території відповідного порядку.

 • Ковалик Валентина
  5 | 5

  «Внутрішній світ має залишатись всередині?»

   © Ковалик Валентина

  Поступово наш світ змінює ціннісні орієнтири, життєві позиції, які ми отримали у спадок від наших батьків. Сучасна молодь вже давно стирає їх за допомогою субкультур, які прийшли до нас із Заходу. Науковці вже збились з рахунку, називаючи число варіацій субкультур в Україні. Яке ж тоді майбутнє чекає нас і наших дітей? Скоріше за все, субкультура стане нормою життя.

 • Леди Винтер
  4 | 3

  «Журналистика и Украина»

   © Леди Винтер

  Роль читателя в мультимедийном процессе заметно изменилась: вместо пассивного восприятия информации современные технологии предполагают активный процесс общения между автором и читателем - это и возможность личного комментария, и персональные страницы в социальных сетях, содержащие информацию и ее оценку. Грамотный и думающий читатель пресытился старыми методами подачи материала: ведь так примитивно состряпать статейку может и он сам. Улавливая тенденцию в современной журналистике, в частности украинской, современный читатель четко определяет, что большинство журналистов зарабатывают на хлеб, прикармливая потребителя выдернутой из контекста информацией, заказными статьями коммерческого и пиарного характера.

Анотація до розділу «Журналістика та ЗМІ»