Найновіші публікації в розділі «Кулінарія та рецепти»

Пошук по сайту

 • 5 | 5

  Котлети по-київськи«Котлети по-київськи»

   © Тетяна Белімова

  Дорогий наш Коля! Дозвольте від імені всіх портальців почастувати Вас, як істиного гурмана, смачною стравою! А до неї ще додати набір духмяних спецій для здобрення буденності, підвищення настрою і самооцінки, а також простий рецептик звичайного людського Щастя! Іменника дружно смикаємо за вуха і скандуємо: "Рости великий нам всім на втіху!"

 • 5 | 4

  Ave caesar!«Ave caesar!»

   © Тетяна Белімова

  Хочу від щирого серця привітати Тараса Іваніва з днем народження! Привітати самобутнього і неповторного поета й музику! Привітати чудового чоловіка й батька! Привітати справжнього патріота й сина своєї Держави! Привітати людину багатьох чеснот і талантів! Побажати йому жити якомога довше й краще на нашій Богом любимій Україні!
  Слава Іваніву! Просимо сідати на стілець, а стілець догори тільки ра-а-аз!
  Після віртуального качання, як годиться, віртуальне частування.

 • 5 | 5

  Злата Прага«Злата Прага»

   © Тетяна Белімова

  Хочу привітати порталівців Олександра Деркача й Наталку Бойко із днем народження! Олександру, у якого свято сьогодні, побажати творчого натхнення і міцного козацького здоров`я, а також підтримки й розуміння близьких! Чудовій поетесі Наталці, яка святкуватиме завтра, на зимового Єфрема, хочу побажати залишатися для найрідніших людей коханою дружиною й мамою, люблячою, ніжною, уважною! Нехай поетична муза не оминає Ваші оселі!
  Також хочу привітати із 90-річчям нашого дорогого дідуся Єфрема Івановича Коломійця! Нехай береже Господь патріарха нашої родини!
  Запрошую всіх порталівців на інтелектуальний торт-роздум. Смачного!

 • Тетяна Белімова
  5 | 2

  «РАФАЕЛЛО»

   © Тетяна Белімова

  Хочу від щирого серця привітати Олександра Новікова з днем народження! Також хочу привітати із цим святом усю його родину, звичайно, батьків!
  Для чоловіка вік, як для дорого коньяку, - лише додає вартості, бо мудрий, змужнілий мужчина - окраса будь-якого товариства. А побажання мої будуть до правдивого віку Олександра. Отже, бажаю кохання і здійснення мрій, навіть найнереальніших! Не бійтесь наполегливо, можливо навіть без підтримки оточення, йти до своїх мрій: не зробите зараз, може, шкодуватимете усе життя!
  Хочу почастувати Вас, Олександре, віртуальним тортом Рафаелло і розказати дещо про Білу смугу. Прошу всіх приєднуватись!

 • Тетяна Белімова
  5 | 3

  «Зимова вишня»

   © Тетяна Белімова

  Чому краса така не тривка, така скороминуща? Звідки приходить у цей світ? Має його врятувати, чи сама потребує порятунку й втечі від злого, всепоглинаючого не-добра? Це дивовижним чином поєднані гени, чи ген краси, який передається у спадок?..

Анотація до розділу «Кулінарія та рецепти»