29.11.2017 09:05
for all
295 views
    
rating - | no usr.
 © Вікторія Івченко

Не мовчімо, товариство...

Не мовчімо,  товариство...

Не мовчімо, товариство...


Своєю мовчазливою згодою ми наряджаємо ГОЛОГО КОРОЛЯ У НЕІСНУЮЧІ РОЗКІШНІ ШАТИ.


Мовчазливо покриваємо негідників і мерзотників у владі (не лише офіційній). Мовчимо до останнього...


УКРАЇНА потребує іншого. Я ХОЧУ ЖИТИ У ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ. Без рабів..


І я щосекунди створюю НОВУ УКРАЇНУ. В ЯКІЙ ЖИТИМУ ЗАВЖДИ.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 07.12.2017 08:10  © ... => Гаврищук Галина 

КОЛИ ДОПЕЧУТЬ, ТО МОЖЕМО Й РЕБРА ВОРОГОВІ ПОЛАМАТИ!

 01.12.2017 00:14  © ... => Гаврищук Галина 

Те, про що Ви пишете, СТРАШНО. Ось нещодавно почула НОВИНУ: 7 березня 2014 року в умовах суворої секретності з України до Сполучених Штатів було вивезене скіфське золото! Вартістю - мільярди... Як заставу до мільярдної ж позики "пустими зеленими"... А завтра ВОНИ оті "зелені" розкрадуть,... Золото, яке є символом, пуповиною української нації, приберуть до рук... Насадять "управителів" усіх калібрів... І забудуть про всі обіцянки. ОСЬ ТАК ГРАБУЮТЬ НАРОДИ. Ось так плюндрують нашу землю! А нас - забирають у рабство. Лишається молитва... У кожного вона - своя. АЛЕ УКРАЇНА МОЛИТЬСЯ. ПАЛКО МОЛИТЬСЯ. ІДЕ БОРОТЬБА СИЛ!

 30.11.2017 11:37  Гаврищук Г... => © 

З цим не сперечаюсь, бо і сама такої ж думки. Дуже болюча зневіра людей у дієвість слова.Збідніли, розчарувались, депресують... Якесь замкнуте коло... Прийдуть наступні, знову захочуть урвати для себе... Там, у владі невиліковна інфекція... В Швейцарії весь уряд і кабінет міністрів -- 8 чоловік. Густота населення в тричі більша, ніж в Україні, площа менша в 5 разів. Виходить, що по аналогу там, на верху їх має бути 40 чоловік для порядку. За меншою кількістю легше слідкувати, якщо всі їхні дії контролювати в електронному варіанті... Я також постійно думаю як змінити устрій, бо в мене троє маленьких дітей і лячно за майбутнє... Живу в Карпатах... Там , де минулого року збирали грибочки , -- того року зрізана пустка... Їм навіть з ландшафту нічого не залишиться... Болить...

 29.11.2017 22:36  © ... => Гаврищук Галина 

Тим і користуються ФАРБОВАНІ КОМУНЯЦЬКІ ЛИСИ усіх мастей... Тихенько об`їдаючи національні багатства. Маскуючись під благодійників. НЕМАЄ КОМУ СКАЗАТИ ПРО ТИХ КОРОЛІВ. Усі стидливо очі ховають. У Канаді видали закон, полдібний до закону Магніцького щодо Росії... Чиновників, причетних до порушення прав людини та особливо масштабної корупції в Україні не визнаватимуть за кордоном... Як мінімум. Далі - судитимуть за усією суворістю закону. Рано чи пізно. Тут, в Україні, їм поки що ніхто не указ!

 29.11.2017 14:30  Гаврищук Г... => © 

Ви праві. Але мовчання - це національна риса українців... Десь всередині ми вище сварок та боротьби..