25.04.2020 06:39
for all
83 views
    
rating 5 | 2 usr.
 © Борис Костинський

Саакашвілі на підтанцьовці - Остап Дроздов

PlayСаакашвілі на підтанцьовці - Остап Дроздов

Недавня та несподівана поява Міхеїла Саакашвілі на авансцені української політики викликала купу коментарів в українських та світових ЗМІ. Виступ з цього приводу львівського журналіста та блогера Остапа Дроздова здався мені найцікавішим та найслушнішим. Мушу додати, що Остап Дроздов, як особистість, викликає в мене велику повагу, а його погляди на ситуацію в Україні здаються мені виключно вірними. 

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 25.04.2020 23:38  © ... => Вікторія Івченко 

Так, пані Вікторія, як особистість Саакашвілі, поза всяким сумнівом, викликає повагу! При всіх його вадах(включаючи і схильність до кокаїну), на відміну від сотень українських політиків-заробітчан, для котрих Україна завжди була, є і буде - "БІЗНЕС-ПРОЄКТ". пан Міхеїл таки щиро відд...

 25.04.2020 17:21  © ... => Суворий 

Згоден з Вами сходу і повністю, пане Суворий, - Україна не є ні Польщею, ні Грузією, бо і там, і там проживають НАЦІЇ, а в Україні живе, здебільшого, НАСЕЛЕННЯ! А це, як небо та земля! В Польщі чи в Грузії ніхто не скаже "КАКАЯ РАЗНІЦА - КАКОЙ ЯЗИК і ЦЕРКОВЬ", а в Україні таких, десь, 3/4. Оце і є НАЙГОЛОВНІШЕ! Чи є якась розрада в тому гаплику, котрий вже зазирає в українське вікно? Так! Казав про це, кажу і буду казати: прихід до влади ПРОВІДНИКА-НАЦІОНАЛІСТА і розпочаток жорстоких реформ всього і всіх! Згоден з Арестовичем та Корчинським - потрібен "ізраїльскій варіант" - мілітарізація всього суспільства та жорстокі "піночетівські" реформи! Все! Інше - бла-бла-бла! Але в мене є підозра, що Україна, так само, як і Росія піде шкереберть. Про це нещодавно чудово сказав журналіст Портніков на "Крим. Реалії". Мені його бачення здається дуже близьким до реальності. Гірко, але, судячи з усього, слов`яни Російської імперії/СРСР стоять на порозі їхнього ТОТАЛЬНОГО занепаду. 

 25.04.2020 16:49  © ... => Анатолій Костенюк 

Так, пане Анатолію, роздуми Остапа - ковток свіжого повітря! Коли говорить порядна та розумна людина, в котрої біль за Україну ЩИРА, то на душі стає світліше. 

 25.04.2020 09:53  Анатолій К... => © 

Остап розумашка. Його ролики, пане Борисе, чудові. При суцільній зеленщині та кацапщині - ковток свіжого повітря. Дякую!

 25.04.2020 09:41  Вікторія І... => © 

"Саакашвілі в Грузії так, як і Сорос в Польщі, зумів запустити маховик економіки, який працює без його участі і який не в стані зупинити навіть популісти-наступники". Поважаю Саакашвілі. Не поважаю мовчанів та іже з ними... За роки Незалежності з України було виведено т р и д ц я т ь мільярдів "зелених" "патріотами у вишиванках". "По ділах ваших воздасться". ДІЛАМИ - на власне збагачення. Комуняцькою боягузливістю. І - піснями-шароварами замість РЕАЛЬНИХ СПРАВ НА БЛАГО БАТЬКІВЩИНИ. "До глибини власної кишені"! 

 25.04.2020 08:43  Суворий => © 

Дурню і покійник у хаті в радість.

Якщо на тридцятому році Незалежності, які привели Україну в тупик, усі скопом будемо продовжувати плювати в сторону влади, яку обираємо, то це діагноз... Саакашвілі в Грузії так, як і Сорос в Польщі, зумів запустити маховик економіки, який працює без його участі і який не в стані зупинити навіть популісти-наступники.

У нас так не буде. Україна - не Грузія і не Польща. Ми вкотре просремось, а Остап допоможе Вам і нам наступними роликами файно проржатись з цього. За що йому велике дякуємо.