18.10.2009 00:00
Без обмежень
4604 views
Rating 3 | 1 users
 © Микола Щасливий

ІV конкурс «Вірш про жовтень». Результати конкурсу «Вірш про вересень»

Доброго дня, шановні дописувачі літпорталу „Проба пера”. Щиро раді вітати всіх з закінченням конкурсу „Вірш про вересень” та з початком конкурсу „Вірш про жовтень”. Нажаль, в цьому місяці приймало участь лише 4 твори від 4 авторів. Надіємось, що у жовтні кількість учасників буде більша. А зараз оголошуємо переможця, ним виявився автор з міста Кам’янець-Подільська – Комарова Ольга зі своїм віршем – Вереснева ніч. Адміністрація вітає переможця та бажає і надалі перемагати в інших літературних конкурсах. Адже автор справді пише гарно та заслуговує почесне звання – поет. Але хочеться додати, що усі чотири твори дивовижно талановиті, переможець був вибраний на основі голосування відвідувачів. Тільки таким шляхом вдалось вибрати кращого, бо по критеріям талановитості дописувачів усі учасники є переможцями.


Як було сказано вище, давно вже розпочався конкурс „Вірш про жовтень”. Тому приймаємо твори про жовтень з поміткою „Вірш про жовтень” та надіємося на велику кількість номінантів на жовтневого переможця. Про правила конкурсу читаємо в попередніх публікаціях. Бажаємо успіхів в літературних доробках.P. S. Адміністрація просить вибачення за затримку з результатами. З технічних причин тільки зараз вдалося оголосити переможців. Крім того не забуваємо, що конкурс автоматично починається на початку місяця та закінчується в кінці місяця незалежно від дати оголошення результатів.

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Місячні сни». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «ІІІ конкурс «Вірш про вересень». Результати конкурсу «Вірш про серпень».».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 04.11.2009 00:19  © ... 

Можливо, після завершення конкурсу "Місяць року", літпортал зможе опублікувати усі 12 творів переможців. Адже вибрані публікації, справді дуже гарні вірші. Будемо на це надіятися, а поки нас чекає ще 8 підконкурсів решти місяців.
Листопад почався дуже вдало, щоденно маємо нову листопадову перлинку. 

 02.11.2009 07:28  © ... 

Після 5-го листопада будуть оголошені результати. А поки чекають номінанти, можемо приступати до публікації творів до конкурсу "Вірш про листопад". ... він ще вчора розпочався ;-) 

 20.10.2009 09:55  Комарова Ольга => Оксана Білова 

Дякую, Оксаночко! 

 19.10.2009 22:14  Оксана Білова => Комарова Ольга 

Молодець, Олечко! ))) 

 19.10.2009 19:11  Оксана Весна => © 

Миколо, та ще, правда, менша половина місяця, але все ж таки часу трошки є...))) 

 19.10.2009 17:28  © ... 

Увага всім, місяць закінчується, а творів до конкурсу "вірш про жовтень", наче б то, і взагалі немає. Невже не цікаво спробувати свої сили в написанні віршів? 

 19.10.2009 17:27  © ... 

Якщо ніхто не поставив менше 5 балів, значить він того вартий 

 19.10.2009 16:30  Комарова Ольга 

Спасибі усім, хто оцінив мого вірша:) Дуже приємно, справді! 

Публікації автора Микола Щасливий

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо