Микола Щасливий про себе

Україна   Я тут і там,
Я всюди, весь в ідеях.
І я пишу про все,
Що так гнітить.
Я в Україну вірю,
Знаю, що нам треба.
І саме перше,
Я у ній живу!

Публікації автора Микола Щасливий

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Біографія Стівена Едвіна Кінга

  Мабуть кожному за життя потрапляла до рук книга Стівена Кінга. Якщо не книга, то фільми, поставлені за його творами, точно усі бачили. Навіть ті, хто не любить жанру фантастика, жахи, фентезі, все одно стикалися з його творчістю. І це нормально, адже автор справді пише дуже захоплююче, інакше він би не продав більше 350 мільйонів книг, притому число це зростає з кожним днем.

 • Біографія Еммануель Арсан. Письменниця, яка створила Еммануель

  Еммануель Арсан зробила неперевершений переворот в літературі. Завдяки її еротичному роману «Еммануель» світ став по іншому дивитися на деякі речі, котрі до цього вважались непристойними. Адже еротичні твори писали усі класики, але лише Еммануель Арсан зробила це максимально ефектно, не цураючись людського і природного.

 • Біографія Володимира Миколайовича Сосюри

  Лауреат Шевченківської та Сталінської премії Володимир Сосюра, зробив вагомий внесок в українську літературу. Один лише вірш «Любіть Україну», вже увіковічив його в пам’яті минулих і майбутніх поколінь. Саме завдяки таким людям наша держава має історію, за яку треба боротися і котру маємо шанувати; державу, котра оспівана солов’їною українською мовою і нашими щирими людьми.

 • Біографія Лесі Українки

  Твір «Лісова пісня», який злинув з пера Лесі Українки обійшов весь світ. Скрізь, а в Україні в першу чергу, це музика слова, яка не перестане дивувати жодне покоління. А таке чудо могла створити лиш така дивовижна людина, як наша рідна волиняночка – Леся Українка.

 • Біографія Олександра Сергійовича Пушкіна

  Усі зачитувались творчістю Пушкіна, адже більш талановитого російського поета історія не знає. Та й його надбання, які він лишив нам, вражають. Інколи дивуєшся, як же служила вдало йому муза, наче рідна сестра чи ба, матір. Адже мало кого, ще за життя, називають генієм.

 • Біографія Івана Яковича Франка. Ранні роки

  На сьогодні, українського діяча, письменника, поета Івана Франка знає кожен. Його творчість вивчаються у школах та університетах. Його поезію та прозу читають і діти, і дорослі. Вірші Франка кожен українець знає на пам’ять. Адже Іван Франко, це Людина з великої букви і його доробки нащадками ніколи не будуть забуті.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.