Надія про себе

Україна   Писати вірші почала порівняно недавно, у 2002 році. Тематика моїх віршів різноманітна. Добре володію українською та російською мовами. Співавтор книги "Поетична енциклопедія. Герої Майдану І том", яка вийшла з друку у 2016 році і була презентована у м. Івано-Франківську 21 листопада 2016 року.

Публікації автора Надія

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • З друку вийшла книга "Мені не все одно"

  З друку вийшли майже одночасно три книжки: «Слово про війну» (третій том; редактор упорядник учасник АТО Василь Піддубний), «Напиши про війну» (друге видання; редактор-упорядник Макарчук Олена) і «Мені не все одно» (редактор-упорядник Макарчук Олена). Тематика цих збірок присвячена війні на сході України.

 • День батька

  16 червня, неділя День батька (День тата) Календарі різних країн: Китай, США, Україна Всі дні та дати по темі: всесвітні дні і міжнародні свята, дні батька в світі

 • Обпалені крила. Поезія сучасної України

  Друзі, вчора отримала збірку віршів "Обпалені крила. Поезія сучасної України". Висока якість друку.

 • Вітаю всіх з днем державного прапора України

  Вітаю всіх з ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА України! В Україні періодично порушують питання порядку кольорів на прапорі, закликаючи «перевернути» його.

 • Новина

  Дорогі друзі! Хочу поділитися з вами приємною для мене новиною. У міському конкурсі (м. Чугуїв) посіла друге місце в номінації "Дорослі. Проза". *** Центральна бібліотека Чугуївскої ЦБС 5 травня о 14:21 · Стали відомі імена переможців Чугуївського міського літературного конкурсу.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.