Тетяна Ільніцька про себе

Тетяна Ільніцька
Україна  Щаслива з багатьох причин

Публікації: Тетяна Ільніцька

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • «Аеропорт» Сергія Лойка – це роман, який викликає катарсис

  «Аеропорт» Сергія Лойка – це роман, який викликає катарсис

  Є книжки здатні вмістити у собі суть епохи, покоління, окремого суспільного явища, котрі сприймаються як знаки доби, що в ній вони постали. Саме до таких творів в українській літературі, якби пафосно це не видавалося, хочеться долучити й «Аеропорт» Сергія Лойка.

 • Небесна сотня. Майдан. Незалежність

  Багато хто з українців тільки тоді відчув себе українцем і визнав Незалежність рідної Вітчизни, коли відбувся Майдан.

 • Образ повстанця в сучасному українському історичному романі

  Образ повстанця в сучасному українському історичному романі

  Ніби у продовження розмови, чи можна писати про війну не-учасникам, виставляю статтю, яка дотична до цієї теми. Сьогодні важко собі уявити сучасну літературу без "Чорного Ворона" В.Шкляра. Внесок письменника у розвиток нації оцінила держава (Шевченківська премія) і самі українці, адже це поки що єдиний роман в Україні, наклад якого перевалив за півмільйонну позначку. Тема повстанського руху стала настільки актуальною зараз, що багато авторів і собі вирішили віднайти об`єкт для розповіді.

 • Тролізм як суспільне явище

  Тролізм як суспільне явище

  Багато хто з нас стикався з тролізмом, навіть не підозрюючи, що воно таке. Писав вірш чи есе, чи навіть просто комент, який нарвався на такий фонтан злоби і "прочитання", що, здавалося, лише у найстрашнішому сні таке присниться.

 • На балу чудовиськ

  На балу чудовиськ

  Очевидно, жанр роману «Мати все» Люко Дашвар слід визначати як соціальний хорор із елементами мелодраматичного дискурсу. Читач, який не вперше, звертається до творчості письменниці, готовий до такого «холодного душу», і очікує на авторські пастки, потрапивши до яких, отримує справжню насолоду від ефекту несподіваного переляку.

 • Новітня історія: хронологія подій

  Новітня історія: хронологія подій

  Поетична творчість – незбагненний, не розтлумачений процес. Звідки приходить натхнення, чому, як і до кого? Усі ці питання хвилювали, хвилюють і хвилюватимуть завжди. Але чи будуть колись відповіді? Навряд… Проте в цьому, мабуть, і полягає чар поезії – у її таємничій, ірраціональній природі.