23.03.2019 05:40
for all
151 views
    
rating 5 | 7 usr.
 © Борис Костинський

Дмитро Корчинський - про кандидатів на Президента України

PlayДмитро Корчинський - про кандидатів на Президента України

До пана Дмитра Корчинського можна ставитися без пієтету. Більше того, його можна навіть не любити. Але ніхто - ні друзі, ні вороги цього оригінала не можуть заперечити блискучий розум та вбивчий сарказм, властиві саме пану Дмитру, як нікому іншому на теренах України.

Оце, власне і все, що я хотів тут сказати. А ви собі дивіться, наведене мною для вас, відео та міркуйте над словами пана Дмитра. І не кажіть, коли підете 31 березня до виборчої дільниці, що вас не попереджали ЩО і ЯК робити!

Аби подивитися це відео, треба натиснути "мишкою" на, підкреслене на екрані, речення.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 28.03.2019 02:25  © ... => Тетяна Чорновіл 

Пан Корчинський - вельми каламутна персона. Тут і говорити нема чого! Але він має величезну харизму і його приколи завжди цікаво слухати. І в цих словесах є доволі багато мудрого. Про Військо Запорізьке та свинопасів він сказав саме те, що вже давно кажу і я. Давати право обирати плебсу - безглуздя! Холопи обирають того, хто обіцяє їм більший кусень хліба з салом, а не тих, хто, як Уїнстон Черчиль - британцям, піт, кров та сльози задля ПЕРЕМОГИ! 

 
 27.03.2019 16:02  Тетяна Чорновіл => © 

З цікавістю переглянула відео. Згодна з Вами. І справді, чоловік говорить мудрі речі, правильно розставляє акенти, а як настав час робити висновки - вдався зразу в демагогію про воєнну хунту. В цьому весь Корчинський. Йому (і йому подібним) цікава боротьба, як процес, досягнення результатів не цікаве. Говорун.