11.04.2020 20:29
for all
130 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Борис Костинський

"Гончаренко рулить" - Дмитро Корчинський, 11.04.20

Play«Гончаренко рулить» - Дмитро Корчинський, 11.04.20

Постать Дмитра Корчинського є чи не найбільш оригінальною та екстравагантною в українському політикумі. Думки пана Дмитра іноді реально шокують, але, з певним часом, починають виглядати абсолютно слушними. 

Стосовно ж Олексія Гончаренка я міг би сказати, що його інтернет-проєкт "Гончаренко рулить" та надзвичайна політична активізація останнього часу стали для мене чи не найбільшим українським сюрпризом поточного року. До цього, я щиро вважав пана Олексія таким собі хлопчиком для дрібних доручень та професійним пристосуванцем. Але - як іноді приємно помилятись! - виявилося, що Олексій Гончаренко - людина талановита, вельми ерудована та, судячи з усього, з гарною політичною перспективою. 

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 12.04.2020 15:26  © ... => Анатолій Костенюк 

І Вам, пане Анатолію, подяка за відгук! Гончаренко, ясна річ, вельми хитрий та темнуватий хлопака, але зараз він, фактично, фронтмен "Європейської солідарності". Виглядає, що він готується для політичного злету, бо зараз такий час, коли старі актори української політичної сцени почнуть потроху зникати, а попит на нових почне рости дуже різко. 

 12.04.2020 10:55  Анатолій К... => © 

Цікавий діалог. Дякую, пане Борисе, що відслідкували та виклали. Гончаренко здивував. Можливо подорослішав. Побачимо...