10.04.2019 01:58
for all
168 views
    
rating 5 | 10 usr.
 © Борис Костинський

Корчинський - про електорат Зеленського

PlayКорчинський - про електорат Зеленського

Сарказм Дмитра Корчинського не розрахований не хохляцький плебс, котрий він майстерно і давно тролить. На цьому сайтику переважають люди освічені та доволі просунуті - сподіваюся, що стьоб Корча потішить їх у цей сумний для України час...

-

Аби подивитись це відео, натисніть "мишкою" на трикутничок в центрі, а далі - на підкреслене речення вгорі екрану.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 10.04.2019 12:57  © ... => Тетяна Белімова 

Аби ж то, Таня, в Україні переважали "естонці", то тоді б усе було на багато легше... 

 10.04.2019 12:55  © ... => КАЛЛИСТРАТ 

Дякую за небайдужість, пане Калістрате! Будемо чекати на 21 квітня... 

 10.04.2019 12:53  © ... => Тетяна Белімова 

Давненько не писали мені нічого, Таня... А банан, то гарна придумка Корча. :-) 

 10.04.2019 12:52  © ... => Тетяна Чорновіл 

І Вам, Таня, подяка за відгук! Пан Дмитро зараз дає джосу, як ніколи до того. :-) 

 10.04.2019 10:54  Тетяна Бел... => Надія Крайнюк 

Так таки так, пані Надіє. За омріяний образ Голобородька доведеться заплатити всім - і маніпульованим, і тим, хто кричить про маніпуляції. Бо ж в одному човні пливемо. Тонути всім разом доведеться. Коли Зеленський нарешті оголосив, ХТО відповідатиме за питання мови і гуманітарної політики в його уряді (у своїй перемозі Зеленський не сумнівається, ясна річ), стало очевидно, що йдеться про реванш проросійських сил. Якщо цікаво - за цим посиланням більше:

zelenskiyi_eto_snova_sovok_vyatrovich

Та й власне, усе російське кодло вже завило "За Зеленського!!!" Класика - "Вій" Миколи Гоголя.

 10.04.2019 10:45  Надія Край... => Тетяна Белімова 

Прочитала я, п. Тетяно, Ваш надзвичайно цікавий і дуже важливий коментар і подумала ось про що. А чи не був створений оцей самий 95 квартал з тією самою метою? Тільки це не фейковий колектив, а справжній, який лив бруд на всіх і вся. От виникла така думка. І отой фільм про Голобородька, по-всьому, був сильною ланкою пропаганди. Ніхто не надав цьому жодного значення. І мені тепер чітко бачиться, які люди стояли за всим цим. Та і стоять. Як Ви висловились, такий собі троянський кінь. ***Щодо переконання. Так, переконати людей неможливо. Потім будуть чухатися... Та хай би вже самі, а то страждатимите вся країна, яка буде відкинута знову назад.  

 10.04.2019 10:12  КАЛЛИСТРАТ => © 

Согласен с Корчинским !

Сам сталкиваюсь тут с горячими патриотами которые "українською мовою говорять так, що навіть "ЩО" і "ЧОГО" вимовляють краще, аніж Катерина Мотрич колись на радіо", но в голове полова))) Нет у них украинской помиркованности )))

Полагаю, что это тяжелое наследие ушедшего социализьма, не люди, а какие-то халявщики-проглоты не привыкшие ни работать, ни думать, мечту им подавай, заразам! )))

А выбор нам предстоит действительно тревожный!

Эх, не стояли здесь римские легионы!)))

 10.04.2019 09:59  Тетяна Бел... => © 

В інтернеті можна подивитися трейлер до фільму «Ash and Money» ("Попіл і Гроші"), 2013 рік. - просто забити у пошуковик. Документалку, до речі, зняли самі естонські учасники "Єдиної Естонії", щоб показати, як працює технологія, спрямована на маніпулювання суспільством. На жаль, людей, які піддалися сугестії в Україні, неможливо переконати ні в чому. Скільки не кажи, що Зеленський - це не Голобородько, жодних велосипедів, хрущівки на Подолі, і чесності, ніхто не чує. І не почує ні Корчинського, ні інших голосів розуму. Бо так влаштована людська психіка. Корчинський це знає - тому і взяв банан.

 10.04.2019 09:57  Тетяна Бел... => © 

Усе за Фройдом, пане Борисе. "Несвідоме", яке загострилося в українців, на жаль, у прямому сенсі цього слова. Звісно, технологія, жертвами якої стали прості українці, придумана не в Україні. Усе вже було. Наводжу цитати з дуже цікавого матеріалу про "Єдину Естонію" авторства Вікторії...

 10.04.2019 07:06  Тетяна Чор... => © 

Дякую Вам, Борисе! Прослухала роздуми Корчинського уважно І згодна з кожним словом, а особливо з розбивкою на категорії відомої нам когорти виборців.
Подумалось, що й чорти, мабуть, зацікавлені в позитивному завершенні наших виборів. Бо інакше для них величезна проблема виникає - де пательні брати в таких кількостях! :))))))))))))))))