05.05.2019 20:37
для всіх
186
    
  5 | 5  
 © Борис Костинський

Естонський політолог Аарне Веедла - про Зеленського та дещо інше

PlayЕстонський політолог Аарне Веедла - про Зеленського та дещо інше

На ARU.TV я підписався вже кілька місяців і ні крихти про те не жалкую, бо на цьому естонському антикремлівському ресурсі говорять такі гранди журналістики, як Артемій Троїцькій та Ааарне Веедла. Інформацію ці яскраві особистості подають з великим гумором, котрий, часто-густо, переходить у вбивчий сарказм. Як на мене, то в Україні у такій самій формі працює Дмитро Корчинський, на інтернет-проект якого - Всесвітнє Броварське Телебачення я теж щиро раджу підписатися колегам по "Пробі пера".

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 09.05.2019 00:52  © ... => Надія Крайнюк 

Моя версія подальших подій з тим ВСЕНАРОДНИМ вибором отака: до осені нічого такого особливого не станеться. Після виборів до Ради, почнеться реальний срач, бо риги матимуть суттєво більше угрупування. Плюс, скоріше за все, завуальовано-проросійська "Слуга народу". Разом вони можуть розпочати реванш. Під Раду будуть привозити з ваших країв вату, аби тиснути за повернення під Москву. Вийти це - не вийде, але галас буде на увесь світ. Весною 2020-го почнуться економічні проблеми. Курс гривні стрибне до 30-35. Не виключаю військового загострення на Сході. На протязі літа стане ясно, що клоун обісрався і не знає що його робити. Осінню 2020-го його будуть гнати Третім майданом, котрий буде швидким і жорстким, бо там не студенти будуть, а люди з фронту. А далі - нові вибори президента.

Побачимо, чи справдиться мій прогноз.

 08.05.2019 21:17  Надія Крайнюк => © 

Ну що ж. Все дуже зрозуміло і чітко подано, залишилось тільки все це тепер проковтнути. Я Аарне Веедла слухала вже неодноразово. Толковий журналіст. Що вибрали, те і будемо тепер їсти. Дякую за відео.