УкраїнаМар Мишка

Публікації: Мар Мишка

Пошук по сайту

Мар Мишка: Від себе/Про себе

Мар Мишка

Чесного всюди шанують і поважають, чесний вдоволений сам із себе і почувається як новонароджений, коли, лягаючи в ліжко, може сказати: «Я й сьогодні був чесний».
Під час цієї балаканини надпоручник Лукаш сидів у кріслі, дивився на Швейкові черевики й думав: «Боже мій, таж і я часто верзу такі самі нісенітниці, а різниця тут лише у формі, — я їх інакше викладаю (Ярослав ГАШЕК ПРИГОДИ БРАВОГО ВОЯКА ШВЕЙКА)

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Міжнародний день Матері-Землі

  Починаючи з 1971 року у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день Землі. Перша успішна громадська акція цього дня пройшла у США 22 квітня у 1970 році. А майже століття перед тим, у 1872 році у штаті Небраска (США) секретарем території Джоном Мортоном було запропоновано провести десь, що був присвячений озелененню території...

 • Всесвітній день письменника

  Всесвітній день письменника

  Адміністрація вітає усіх авторів та читачів літературного порталу „Проба Пера” з Днем письменника, бажає творчого натхнення та нових творів!

 • 140-річчя від дня народження Лесі Українки

  140-річчя від дня народження Лесі Українки

  Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) – найславетніша українська поетеса – народилася 25 лютого 1871 року в м. Новоград-Волинському. В інтелігентній родині Косачів (мати письменниця Олена Пчілка, батько – громадський і культурний діяч) часто влаштовувались вечори, домашні концерти, збиралися письменники, художники і музиканти.