Мар Мишка про себе

Україна   Чесного всюди шанують і поважають, чесний вдоволений сам із себе і почувається як новонароджений, коли, лягаючи в ліжко, може сказати: «Я й сьогодні був чесний».
Під час цієї балаканини надпоручник Лукаш сидів у кріслі, дивився на Швейкові черевики й думав: «Боже мій, таж і я часто верзу такі самі нісенітниці, а різниця тут лише у формі, — я їх інакше викладаю (Ярослав ГАШЕК ПРИГОДИ БРАВОГО ВОЯКА ШВЕЙКА)

Публікації автора Мар Мишка

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Міжнародний день Матері-Землі

  Починаючи з 1971 року у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день Землі. Перша успішна громадська акція цього дня пройшла у США 22 квітня у 1970 році. А майже століття перед тим, у 1872 році у штаті Небраска (США) секретарем території Джоном Мортоном було запропоновано провести десь, що був присвячений озелененню території...

 • Всесвітній день письменника

  Адміністрація вітає усіх авторів та читачів літературного порталу „Проба Пера” з Днем письменника, бажає творчого натхнення та нових творів!

 • 140-річчя від дня народження Лесі Українки

  Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) – найславетніша українська поетеса – народилася 25 лютого 1871 року в м. Новоград-Волинському. В інтелігентній родині Косачів (мати письменниця Олена Пчілка, батько – громадський і культурний діяч) часто влаштовувались вечори, домашні концерти, збиралися письменники, художники і музиканти.

 • Міжнародний день рідної мови

  На 30 Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбувалась з 26 жовтня по 17 листопада 1999 році в Парижі, було затверджено рішення про відзначення 21 лютого Міжнародного дня рідної мови, щоб підкреслити важливу роль мовного різноманіття в світі та підтримати широке використання рідних мов, а також сприяння визнанню права на використання рідних мов, перш за все, мов національних меншин.

 • Нобелівська премія по літературі 2010 р.

  Нобелівську премію по літературі за 2010 рік отримав перуанський письменник, драматург Маріо Варґас Льоса (Mario Vargas Llosa), «за картографію структури влади і яскраві образи опору, повстання і поразки індивіду».

 • 1 вересня – День знань!

  Вітаємо всіх викладачів, учителів, учнів та студентів з 1 вересня! Свято 1 вересня – День знань – був проголошений Указом Президіума Верховної Ради СРСР 1 листопада 1980 року. В цей день розпочинається новий навчальний рік.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.