28.01.2020 11:25
for all
150 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Микола Щасливий

Коронавірус 2019-nCoV: де взявся?

Коронавірус 2019-nCoV: де взявся?

Коронавіруси зоонозні, тобто з`являються в тварин і перескакують на людей. Перші хворі заразилися на рибному ринку Huanan в Ухані. Ринок закрили 1 січня на перевірку, в ході якої було з`ясовано, що, крім риби, там продавали і диких тварин.

Пригадуючи попередню версію коронавіруса SARS (2002-2003 рр.), то він перескочив на людей з кажанів, але в більшості випадків вірус передавався не безпосередньо, а через єнотовидних собак і мусангів азійських (пальмових куниць). А ось корнавірус MERS (2013 р.) спочатку з мишей перестрибнув на верблюдів, а вже з них на людей.

В середині січня 2020 р. група вчених проаналізувала генетичний код коронавірусу 2019-nCoV. Дослідження показало, що він є сумішшю двох вірусів: від кажанів і від іншої невідомої тварини. За деякими ознаками автори припустили, що це може бути змія.

Багато вірусологи скептично поставилися до такого сценарію передачі вірусу.28.01.2020 р.

Публікації: Микола Щасливий

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 29.01.2020 13:58  КАЛЛИСТРАТ => Вікторія Івченко 

Спасибо за информацию! Передам дальше)))

Но лично я сохраняю спокойствие и оптимизм т.к. шоколад покупаю только фирмы "Корона", а тортики от родного "БКК".
А вот черви в шоколаде это - да!
Конфеты "Сало в шоколаде" покупал, но вот чтобы ЧЕРВИ ? Дас ист фантастишь! Но с недавних пор в наших ойкуменах всё возможно!
А не хотят ли рошеновцы ещё и рынок Китая освоить, ведь они же там едят всё что ползает и летает, а тут тебе ещё и в шоколаде.
Да, нет пределов капиталистической смекалке. Ишь ты, если продать каждому китайцу хотя бы по одной конфете, это же сумасшедшие деньги!!! Да-а-а.... 

 29.01.2020 12:21  Вікторія І... => КАЛЛИСТРАТ 

"В конфетах «Roshen» нашли смертельную палочку. В Сильпо и Ашане зафиксировали первые случаи.

В конфетах «Roshen» нашли кишечную палочку, которая может стать причиной смерти человека. Также в конфетах этой торговой марки содержатся транс-жиры, вызывающие рак и заболевания сосудов.

Эк...

 29.01.2020 01:38  Борис Кост... => © 

Чи навряд це можна буде довести, але схоже на те, що цей вірус з`явився з лабораторії... В Мережі пишуть, що це, або американці, або самі китайці. В принципі, США так підрубати свого головного конкурента вигідно. Ясна річ, що весь Китай не вимре, але фінансова шкода Піднебесній буде завдана страшенна. Плюс, вакцину від цієї згуби зроблять саме в США(можливо, вже мають тишком-нишком) і фармакомпанія-виробник наживеться на цьому страшенно. Плюс, в черговий раз Америка виявиться ГОЛОВНИМ РЯТІВНИКОМ ПЛАНЕТИ. Усе, як у голівудських блокбастерах! :-))) Десятки тисяч загиблих? Come on! Це дрібнички, коли йдеться про СВІТОВУ ГЕГЕМОНІЮ! Але це лише версія... Лише версія... ;-) 

 28.01.2020 14:48  КАЛЛИСТРАТ => © 

За деякими ознаками автори припустили, що це може бути змія.


Мне кажется, что в этой строке вся суть нового вируса.

Потому что: если змея - просто змея, то это природа, а если змея - это тёща, тогда - АЛАРМ!!! )))

 28.01.2020 11:45  Каранда Га... => © 

Кажуть, в Ухані лабораторія є, що віруси досліджувала. Скріни бачила публікацій про неї за 2016 рік. Брешуть?